Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rossza a kutyának ha...

Nagyon rossza a kutyának ha otthon van egész délelőtt?

Figyelt kérdés
Most vettem egy kutyát, még középiskolás vagyok, és nagyon félek hogy hétköznap miközben nem vagyok itthon nagyon szomorú lesz. Az első héten még átjönnek a nagyszüleim délelőtt nagyjából 2 órára (10 percre laknak tőlünk). De utána? Valakinek tapasztalat?

2013. ápr. 12. 15:05
 1/6 anonim válasza:
6%
Szerintem kutya nem való lakásba, csak kertes házba. Kínlódás az állatnak a bezártság. De ha hazajössz, megsétáltatod, felvidítod.
2013. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem kutya nem való lakásba, csak kertes házba"

Majd egyszer nézd meg jobban azokat a kutyákat, akiket a kertben tartanak. Szerintem is majd kicsattannak a boldogságtól... -.-


Kérdező, semmi gond nem lesz. Szerinted mások nem járnak iskolába és nem dolgoznak? :) A kutyák addig pihennek. Megszokja, hogy délelőtt nyugi van, viszont akkor ha hazaértél sétálj vele egy nagyot. Semmi baj nem lesz!

2013. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kutyák addig pihennek.


ha jól vannak nevelne és olyan mint pl az én kutyám...


ha nem akkor egész délelőtt vonyít és a szomszéd idegeire megy mint a szomszéd kutyája :D

2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én is suliba járok, általában 8-14-ig, addig a kutyám nem csinál semmit, hanem itthon alszik a meleg lakásban. Mikor hazaérek sétálok vele egy nagyot. Soha nem volt vele semmi baj, pedig egyedül lakom, nincs aki kivigye meg vigyázzon rá helyettem. Aki szerint meg a kutya nem való a lakásba, az nem tudja milyen igényei vannak egy átlag kutyának.
2013. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted nem való lakásba, más szerint viszont igen, kedves első válaszoló. Nekem van kertem, mégis, ha teheti, akkor bent van velem a kutya. És miért? Mert velem akar lenni. Fura mi?


Kérdező: Sulis vagy, tehát lesz elég időd foglalkozni vele. Hozzá fog szokni a délelőttökhöz, miután hazaérsz, vidd le sétálni és ez legyen rendszeres. Sok tanítás, játék és séta. Reggel, mielőtt elmész suliba, egy 20 percre is leviheted, ha van időd, és akkor azt a pár órát kibírja nélküled.

2013. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha kölyök, akkor a szobatisztasággal lehetnek bajok, ha fél napot egyedül van. Ilyenkor akár 2-3 óránként kellene levinni.

Azonban olyan fél éves kora körül már nagyjából szobatiszta lehet.

Suli előtti fárasztással, esti nagy sétával-játékkal-tanítással és NEVELÉSSEL a kutya simán nyugiban pihen 8-10 órát, amíg a gazdi nincs otthon. Bár ez felnőtt kutyákra igaz. Kölykök rombolhatnak, rághatnak. Hagyj elől neki rágható játékot

2013. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!