Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pulihoz hasonló, raszta kutya...

Pulihoz hasonló, raszta kutya kisebb "kiadásban"?

Figyelt kérdés
Van olyasmi kutyafajta, mint a puli meg a komondor, csak kissebb? A felnőtt puli lány mekkora? Pici lakásban nagyon szenvedne?

2013. jún. 11. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mudi?
2013. jún. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha eleget van mozgatva, akkor egy kutya sem szenved a lakásban. Nekem rottweilerem volt lakásban, de szinte egész nap kint voltunk a szabadban. Bicikliztünk, sétáltunk, nyáron úsztunk. :)
2013. jún. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vera25 ***** válasza:
44%
Hát a kutya mérete mindegy,a juhász kutyáknak főleg nagy a mozgás igényük rengeteget kell vele sétálni,de más kutyával is.Nekem 2 kutya van egy puli meg egy keverék lakásba vannak,de csak északára hajlandóak bejönni,főleg tavasztól őszig. Nagyon szenvednek ha nem mehetnek ki.Juhász kutyát ne akarjál lakásba tartani,inkább akkor valami ölebet ha nincs kertes házad.
2013. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ilyen kutya.

Rasztások közül a puli a legkisebb, de a természete miatt nem lenne neki túl jó lakásban.

Nem a mérete, vagy a mozgásigénye miatt! Hanem mert a szabadban jobban szeret lenni.

2013. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az uszkár kifejezetten lakáskutya, négyféle méretben létezik, mindegyik méret tökéletes lakásba és az ő szőrük is zsinóros volt eredetileg, amikor még munkakutyának használták. A mai uszkárok szőrét is lehet zsinórosítani.

[link]


Arra azért számíts, hogy rengeteg munka van a zsinóros szőr tisztántartásával is!

2013. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony, egy elhanyagolt uszkárt volt hogy még az állatorvos is összekevert egy pulival. Nővérem puli fajtamentőzött régen, így került hozzá ideiglenesbe egy uszkár. Pl vehetsz egy törpeuszit és növeszthetsz neki rasztát, az már elég kicsi. :)

Most egy 50 nm-es lakásban lakik két pulival, és köszönik szépen, nagyon boldogok. Csak sokat kell menni sétálni. A szuka olyan 11 kg a nagy szőrrel együtt.

Nekem pedig uszkárom van, szinte minden nap találkozunk a pulikkal, szóval mind két fajtát elég jól ismerem. :)

2013. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Puli keverékek.
2013. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!