Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a yorki...

Mi a véleményetek a yorki kutyákról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 14:24
 1/4 anonim válasza:
nekünk is van....nagyon okos,aranyos,gazdi szerető!
2013. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én yorkit kértem a páromtól szülinapomra.

Nem rég láttam egy családot ahol volt egy kis enni való yorki,na ott akkor bele szerettem! :)

2013. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit mondok, hogy nekem nem kellene, de nem azért mer yorkie. Hanem azért mert nem illene hozzám. Nem vagyok rossz véleménnyel róluk. Megfelelő foglalkozással nagyon okos kutya válhat belőlük. Intelligens, jól tanítható fajta. Terrier mivoltukból fakadóan pörgős temperamentummal rendelkeznek, viszont makacs kis jószágok :) Sok mozgásra van szüksége annak ellenére, hogy kistestű kutya, mivel régen patkányvadászatra használták.
2013. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi rosszat tudok róluk mondani,hogy néha eléggé makacsok tudnak lenni.A makacsságot viszont kemény munkával tolerálni lehet.

Nagyon aranyos,értelmes,eleven,játékos,éber kutyus.Kötődik a gazdájához,és az idegeneket ha néha nehezen is,de elfogadja.:)

2013. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!