Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 vok és szeretnék egy...

12 vok és szeretnék egy kutyát, anyum nem engedi, lakásba lakunk de nem kicsi, tudnék vele foglalkozni nagyon sok mindent tudok a kutyákrol. Közel is van egy park. Mit tegyek hogy megkaphassam? Jo tanulo vok. Kutya: Jack Russel Terrier

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
felétek az a jó tanuló aki még a "vagyok"-ot sem tudja leírni?
2013. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

járj el minden nap önkénteskedni a menhelyre, hogy meglássa mennyire felelősségteljes vagy.

olvass kutyanevelésről, szóló könyveket a jelenlétében.


pluszba még végezhetsz házimunkákat.

2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*kutyanevelésről, kutyatartásról
2013. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a jack russel, pont nem gyereknek való kutya. Terrier, nagyon makacs, és simán a fejedre fog nőni. Nekem is csak akkor lehetett saját kutyám mikor elköltöztem otthonról, közel 10 évembe telt, de addig tudtam spórolni a kutya árára, és vettem is egy amstaffot kennelből. Suliba járunk vele, meg magán kiképző is foglalkozik velünk. A kutyust nem fogod tudni egyedül kifizetni, sem etetni, sem oltatni, és ha beteg lesz nem fogod tudni finanszírozni az orvosi költségeit, sajnos egy kutya tartása elég sokba kerül. Anyukád valószínűleg azért nem engedi mert, tudja, hogy neki lesz vele több gondja.
2013. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régen én is akartam kutyát(most is) és ugyan így gondoltam, de 12éves vagy akkor a kutya jó esetben akár 27 éves korodig is veled lesz, gondolom egy buli után majd szivesen felkeksz hajnalba, vagy nem mész továbbtanulni, hogy vele lehess ne kelljen koliba menned és a nyaralást is kihagyod, sok sok programot? Gondold meg hogy vajon 18 évesen képes leszel e lemondani egy bulit hogy reggel sétálni vidd a szakadó esőbe a kutyust.
2013. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
elsö kommentelönek:igy tudam csak rövidre besüritve leirni...
2013. jún. 12. 14:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Xandir:mindent tudok a kutyákrol és sajnos nem tok seholse menhelye menni mert nincs a közelünkben és házimunkát meg szinte napi szinten csinálok... 3.kommentelönek:lenne rá pénzem mert sokat szoktam kapni és mellette még dolgoznék is (kutyát sétáltatnék egyik barinöm is ezt csinálja és ö egy évvel fiatalabb mint én..) és ugyse most szeretné csak egy két év mulva ööö utolso kommentelönek: ebben igazad van de ha nem jack russel akk milyet? yorkshiret nem szeretnék mert azzal több gond van és nem annyira szeretöm öket több okom is van rá...
2013. jún. 12. 15:03
 8/11 Törpilla26 válasza:
Mond el neki hogy nem kérsz semmi mást, nem mész semmiéyen táborba csak kaphass egy kutyát. Mondjuk én inkább a tacskót vagy az uszkárt ajánlom. Az az egy kutyafajta legyen a háttérképed a telódon meg a laptopodon is. 11 éves vagyok. Nálam ez bejött. Am még egy kis sírás hozzá és valószínű nem tud ellenállni. Sok szerencsét:egy lány akinél ez bejött :D
2013. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot mondjuk uszkárt nem nagyon szeretnék de tacskon gondolkodtam már...
2013. jún. 21. 14:41
 10/11 anonim válasza:
Egyszer tanulj meg helyeken írni! Majd aztán jöhet a felelősség...
2013. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!