Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja egy felnőtt kutyának...

Lesz baja egy felnőtt kutyának, ha dog chow junior tápot kap?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt vettem észre, hogy a junior táp több húst tartalmaz, mint a felnőtt és szimpatikusabb is az összetevője. A kutya meg szereti, nem is drága. Lehet baja, ha továbbra is azt kapja? 10 hónapos. Tudom, hogy vannak jobb tápok meg így meg úgy, de ő ezt szereti, meg is vagyok vele elégedve, úgyhogy légyszi a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm

2013. jún. 12. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
10 hónaposn még simán kaphatja a juniort. De esetleg nem a fehérje tartalom az ami magasabb? Mert az szokot lenni. A hús tartalom meg nagyjából ugyanaz benne. Mondjuk a Dog Chowban nincs sok hús sajnos,de ha nektek jó akkor rendben. Mondjuk nem hiszem hogy jó lenne ha másfél éves koránál tovább adnád ezt. Hosszú távon nem hasznos kölyök kajával etetni.
2013. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónapos akkor még nem felnőtt. A junior tápok 1 éves korig vannak,de minden zsákra rá van írva milyen korosztálynak ajánlják. Amúgy a sok hús, fehérje nem mindig jó. Nem mind1 mekkora kutyának adod. Amúgy nézni kell milyen súlyban van, milyen alakja van. De tény,hogy ebben az árban szerintem van jobb is. A sok reklámköltséget rányomják az árára.
2013. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy még eheti ezt 2 hónapig, de ha most veszek egy nagyobb zsákkal, az fél éves adag.

Amúgy még a royalt meg a select goldot ésa DM-es tápot szereti, a többi tápot megeszi, ha muszáj, de ennyi. Britet pl kifejezetten utálja.

2013. jún. 12. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha hagyod hogy ő döntse el mit eszik akkor jó.
2013. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hagyom, mivel 15 évig fog max. élni, és ha választhat x táp között, akkor válasszon. Nem fogok diktátorost játszani, és azt nézni, hogy milyen szenvedő pofával nyomja be a méregdrága tápot, mindezt csak azért, mert az jó. Van másik is ami jó, és ha tudom, hogy van olyan jó is, amit szeret, akkor igenis azt fogom neki venni. Bocsánat kifakadtam, de annyira túlzásba van már víve, ez a ne válogasson a kutya téma. Miért ne ehetné azt, amit szeret is? Én sem eszem kelbimbót, mert nem szeretem, hiába tök egészséges, a brokkolit viszont szeretem, meg is eszem. És igen tudom, emberként kezelem...blabla. De nyilván ő is érzi az ízek közti különbséget, ha az egyiket szívesen eszi a másikat meg nem, habár nem ember.
2013. jún. 12. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi külömbséggel, hogy te tartod el õt és nem fordítva.... a kutya azt eszik ami elé tesznek! Am nem lesz baja mi baja lenne ha azt eszik élete végéig?
2013. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van még egy halom táp, ami nagyságrendekkel jobb a dog chownál, valamelyiket csak szeretné, legalább próbáljátok ki őket (mert a dog chow tényleg elég rossz, és annak ellenére, hogy ízlik neki, egyáltalán nem a legjobb a kutyádnak, ezt személyes tapasztalatból is tudom). Pl. ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy a B.A.R.F étrendet is nagyon-nagyon tudom ajánlani, garantáltan hiperszuperegészséges, és garantáltan imádni fogja a kutya:)


Bocs, hogy nem az eredeti kérdésre válaszoltam, de ehhez muszáj volt hozzászólnom.

2013. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!