Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp jobb rendszeresen...

Melyik táp jobb rendszeresen mozgatott kutyának?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kell tápot vennünk, s most nem engedhetjük meg magunknak a drágább tápokat. Melyik jobb?:


Bosch Active

Bozita Young&Fitt

Brit Premium Sport

Happy Dog Natur-Croq

Happy Dog Profi Krokette Sportive

Josera (ezek közül nem tudom, hogy az Activ vagy Agilo kéne)



Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. jún. 12. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Britet és Josera Active-ot etettem és mindkettővel elégedett voltam. Sportkutyáim vannak, heti 3 agility edzéssel.
2013. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Brit-et és a Joserát mondanám
2013. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Brit Premium Sport . :)
2013. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a brit és a josera közül választanék. Happy dog natur croq-ot ettek a kutyák nálam, de nagyon nem voltam vele megelégedve.
2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek hasznos volt a válasza!

Én a Britet preferálnám, de valószínűleg Josera lesz, mert a zoopluson most elvileg elég olcsó (azaz +2 kgot adnak hozzá) az a táp, ami az anyósomék allergiás kutyájának kell, akkor pedig már mi is onnan rendelünk... Brit viszont nincs ott. xD Josera Activ vagy Agilo? Vagy mindegy? Nincs túl sok tapasztalatom tápok terén. xD

2013. jún. 12. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Happy dog naturcroqot ne,nekem fogyott tőle a kutyusom,sokat mozog és kell neki a minőségi táp.A többiről nem tudok mit mondani :)
2014. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!