Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Stafford tartható...

Amerikai Stafford tartható lakásban, ha naponta rendesen át van mozgatva, foglalkozom vele rendesen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális lemozgatással természetesen. Akiket ismerek mind lakásban laknak, és jól érzik magukat.
2013. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is.

Miénk is lakásban van, kint egy energiabomba, bent meg díszszőnyeg, hangját se hallani.

Nagyon családcentrikus kutyák, így szerintem jobb nekik bent a gazdival, mint udvaron.

2013. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mién lakásban van, amíg nem vagyok itthon csak alszik egész nap, nem rombol :) Ha kint van energiabomba :) A rövid szőre miatt amúgy sem nagyon kellene őket kint tartani. Az enyémnek pl tök kopasz a pocakja. A kicsit is esik az eső már ki sem akar menni :)
2013. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Pitt-em van lakásban. Megfelelő mozgatással semmi baj vele
2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is lakásban van, többnyire az ágyban horpaszt ha bent vagyunk, illetve az ablakban bámészkodik, kint meg le sem lehet lőni :) Amúgy nálunk is az eső a mumus, sőt a reggeli harmatos fűbe sem akart belemenni eleinte... :)
2013. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szisz_ válasza:
Nálunk egy 8 éves pitbull és egy fél éves stafford él napi két játékkal összekötött sétával egy panelban. Köszönik kiegyensúyozottak. De ehhez bent is le kell kötni azért őket, ami inkább pszihésen mozgatja meg őket :) Mert attól is jol el tudnak ám fáradni ha koncentrálniuk kell.
2013. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!