Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem figyel rendesen az...

Fannybaba8 kérdése:

Miért nem figyel rendesen az Agility edzésen?

Figyelt kérdés
Szóval nem szeretném ha bele kötnétek a kérdésembe! Most kezdtünk el Agility edzésre járni Bicskére még csak 1 alkalommal voltunk de a kutyám mással volt elfoglalva szóval a többi kutyával. Szerintetek is normális? Egy pár edzés után már fog rám figyelni? Mivel lehet felkelteni a figyelmét?

2013. jún. 11. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az amivel motiválni tudod? kaja, labda??? Ez normális, uj neki a környezet. De ha a pályán vagytok, akkor elvileg ott nem lehet más kutya, csak ti.
2013. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jutalomfalat! Pályán is mikor hogy kicsit lassú a tempó! Bár én arra is gyanakszom hogy hosszú az út a pályáig gyalog és elfárad meg pont a nagyon melegben voltunk!
2013. jún. 11. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor megvan a válasz a kérdésedre!:)
2013. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Esetleg nem volt kellően éhes, így nem érdekelte a jutifalat. Első pár alkalommal próbálj meg valami extra finomságot vinni.
2013. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy alkalommal voltatok akkor szerintem nincs ebben semmi különös. Most hétvégén hoztak egy kutyust frizbizni abba a suliba ahova mi is járunk, hát ő is mindennel foglalkozott csak a frizbivel nem. :)
2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ez még új neki. Nem tudja és nem érti mit kéne neki ott csinálnia.
2013. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg nyugodtam hogy nem csak az én kutyám ilyen figyelmetlen az első alkalmak során! Köszönöm!
2013. jún. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!