Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik lehetnek az allergia...

Mik lehetnek az allergia tünetei, étel összetevőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy azoknál a kutyáknál, akik allergiásak az étel valamely összetevőjére, milyen tünetek mutatkozhatnak náluk?

3 hónapos kiskutyámmal most álltunk át Royal caninról Taste of The wild-ra.

Valamiért, pár napja furán "köhög", mintha próbálna valamit felöklendezni, nagyon gyengén, tehát hányás nincs. Ezt olyan 8-10 alkalommal csinálja naponta, ahogy észrevettem. Nincs rajta semmi bőrelváltozás, mindene rendben, kivéve ezt a "köhögést".

Hétfőn visszük dokihoz, de gondoltam, kiírom a kérdést, hogy valaki látott e ilyet, tudja e, mitől lehet.



2013. jún. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
az 1. kutyám a táptól vakarózott pedig nem volt se bolhája se semmije mert rendszeresen parazitátlanítattuk a mostani kutyámnak meg bedagadt a feje a narancstól.
2013. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Narancstól? :*

Ő továbbra is mozgékony, és vidám kiskutya, csak néha furán köhög.

Mindenesetre, furcsa ez a "köhögés".

Utcára még nem viszem, csak a társasház udvarára, ahol nincs más kutya. Nagyon figyeltem rá, ne vegyen semmit a szájába, ettől függetlenül néha el kellett vennem tőle kisebb kavicsokat, vagy mohadarabot... Lehet valami megakadt a kis torkán, vagy nemtudom.

2013. jún. 14. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az allergia többnyire bőrirritációban mutatkozik meg, szerintem itt más lesz a dolog mögött. Esetleg egy kis megfázás?
2013. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyobb szemű az új táp? Lehet, hogy felsértette a nyelőcsövét.

Vagy megfázott.

2013. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!