Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes tacsi-yorki keverékem...

6 hetes tacsi-yorki keverékem van és nagyon sokat alszik de utána meg szinte egész este fent van játékos de nem tudom hogy este hogy kéne hogy aludjon? (am tegnap kaptam meg)

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen még nagyon sokat alszanak :) Este ne játssz vele, próbáld meg hogy átálljon nappali üzemmódra,vagy nem tudom. Azt nem is említeném ,hogy egy ilyen idős kiskutyának még az anyjánál kéne lennie...
2013. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen idős korában még az anyjával és a testvéreivel lenne a helye. 8hetes kora előtt TILOS elhozni!!

Még nagyon kicsi, biztos meg van illetődve még hisz egyedül van. A meleg miatt szinte mindig kutya csak jobbra-balra fekszik egész nap, este azonban mikor jobb az idő majd kirobbannak az energiától. Játssz vele minél többet ilyenkor, akkor elfárad és aludni fog.

2013. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell még tanulnia az emberek időbeosztását. Éjszaka ne engedd mászkálni, ne játssz vele, legyen a helyén. Idő kell, míg megtanulja , az éjszaka az alvásé.
2013. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fruzsi6000 ***** válasza:
Nem igaz...Egy 6 hetes kutyust már el lehet hozni az anyától. :) Nos nekünk is voltak kiskutyusaink anyától.Most meleg van így nappal alszik,de kiszámítható,mert egy kölyökkutya mit csinál egész nap?Alszik,eszik,játszik...Nappal ha alszik,akkor este előtt fáraszd ki jól(én úgy csináltam,hogy egy horgászbot kötelére rákötöttem a játékukat,egy műanyag csirke XD s én leültem s lengettem jobbra-balra s így futottak utána és hamar kifáradtak.)Vagy más játékokkal szórakoztattam őket.Remélem tudtam segíteni :)
2013. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyitrai János ***** válasza:
valóban a pici kutyusok sokat pihizgetnek! De próbáld napközbe lekötni egy kis játékkal lehetőleg ne túl intenzív mozgással, rohangálással mert akkor ugyan az az eredmény;elfárad és napközben alszik. Biztosan van valami ami leköti esetleg kötélhúzás,sípoló kedvenc játék,labda stb. Ha lekötöd napközbe akkor valószínüleg kifárad és este szundikál, mivel ha nappal nem hagyja az izgalom őt aludni! :) de azért arra figyelj ha tényleg fáradt hagyd aludni csak max ne olyan sokat. :D sok skiert!
2013. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!