Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, milyen jelekből,...

Honnan tudom, milyen jelekből, hogy a kutyámnak mi tetszik és mi nem?

Figyelt kérdés
Pl. ha simogatom, akkor honnan tudjam, hol tetszik neki, hol nem?
2013. jún. 17. 10:20
 1/5 anonim válasza:

Ezeket saját tapasztalataid alapján tudod eldöntni. Hiszen TE látod a kutyát, és ha enniyre sem ismered a SAJÁD kutyád...


De az én tapasztalataim a beagle nőstényemmel kapcsolatban:

A fülüket egyik kutya sem szereti ha bántják.

A lábukhoz se igen szivesen szeretik ha nyulkák valaki.

A hasukat szeretik, szinte minden kutya, ha még hátra is dől neked akkor meg főleg (nekem nagyon szereti és hátra is dől)

Ha ülnek és a hátukat simogat az sem zavarja öket.

Ha állandóan van rajtuk bolha/kullancsirtó nyakörva/ nyakörv a nyakukat is megvakargathatod.

De ezekt függnek az állattól és az nagyságától, hiszem egy német dog lehet hogy odakap ha rossz heleyn éred.

Egy beagle nagyon barátságos, türelmes és nem is harap erősen, ezért lehet jobban simogatni és 'bosszantani'.

2013. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem németjuhászom van, 3 éves, és azért nem ismerem még annyira, mert tegnap óta van itt...
2013. jún. 17. 11:07
 3/5 anonim válasza:

Uhh akkor nehezebb a helyzet hiszen a néme juhászokról sok rosszat hallani. És az is baj hogy idősebb kutya már, és nem kiskora óta neveled.

Esetleg megkérdezhetnéd akitől vetted, hogy mit/hogy. Mihez van szokva. Hiszen ezt nem lehet egyik napról a másikra eltörölni.

Mi is amikor hoztuk 5 hetesen mindent megkérdeztünk róla. Igaz hogy még pici, de ők mégis jobban tudják..

2013. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én imádom a németjuhászokat, volt már egy régebben, nagyon barátságos volt, okos, szép. A mostani is nagyon okos, gyönyörű, barátságos, nem bánt senkit és semmit, és hihetetlenül jól nevelt. Ha a hasát vakargatom, azt látom hogy szereti. Csak arra lennék kíváncsi, h pl. ha a nyakánál meg a füle tövénél vakargatom, akkor azt szereti-e. Mert hagyni hagyja hogy csináljam, igazából mindent hagy és csak elfekszik. Pont emiatt nem tudom mi a jó neki, mert tényleg mindent hagy, bármit lehet vele csinálni.
2013. jún. 17. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszene neki akkor felállna és otthagyna :)

Ha nem fáj neki akkor tulajdonképp mindegy hol simogatod, a fejét, hasát, hátát többnyire minden kutya szeretni szokta

2013. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!