Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korától lehet...

Balogh Csilla&Barbi kérdése:

Hány hónapos korától lehet úszni vinni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
A kutyánk most 3 hónapos

2013. jún. 17. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A kutyám fajtája: Német juhászkutya(ha ez számít)
2013. jún. 17. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
a partjára levihetitek sétálni, de csak akkor hamár a nap teljesen kiszáritotta, és nem ilyen iszapos, süppedős. abban sok a baci. És sekély a viz. ott elszaladgál. nyilván nem fog elsőre kilométereket tempózva uszni, először ugyis csak ismerkedik:)
2013. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már lehet fürdetni...Inkább először egy kisebb medencébe, mert meg kell szoknia a vizet, tehát nem fog elsőre kilométereket úszni, hanem csak ismerkedni....... Egyébként szerintetek a Bichon havanese kutyákkal is így van?? (Bocsi, hogy itt kérdezem, csak ezt én sem tudom..) :)
2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a bishonkákra akkor kell nagyon odafigyelni, ha nincs lenyirva , mert a sok bundi pillanatok alatt magába szivja a vizet, és lehuzza a kiskutyát.
2013. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem spánielem van, 2 hónapos múlott, és vittuk úszni a Duna egy sekélyebb részébe (kb 15-20 centis vízbe) ahol már elég meleg volt a víz. Elotte meg amikor a parton sétáltunk póráz nélkl, azt hitte a mélyvíznél a víz tetején úszó hínárra, hogy talaj, és szépen belesétált a méteres vízbe :) Eléggé meglepodott, de kihúztuk, szóval nem volt baj. Pár másodpercig még állt a partn meglepodve, aztán mintha misem tortént volna ment tovább :) Bocsi hogy itt kezdtem el regényt írni, de egyébként simán viheted a kutyádat :)
2013. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!