Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöld kagyló kivonat?

Zöld kagyló kivonat?

Figyelt kérdés
Lehet a kutyáknak embereknek gyártott zöld kagyló kivonatos bogyót adni?

2013. jún. 17. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha az nem tartalmaz a zöldkagylón kívül semmi mást, max. zselatint!
2013. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is az emberit adom, sokkal olcsóbb.

A dokink is azt mondta, hogy tökéletesen megfelel.

2013. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ez megfelelne igaz? Nagyon jó lenne mert, amik kutyáknak készülnek azok nagyon drágák... Persze, ha nagyon szükségünk lenne rá akkor áldoznék rá pénzt de csak megelőzésnek szeretném. És mivel lovas körökben is mozgok azt tapasztaltam, hogy csak azért van horror ára mert rá van írva, hogy lovaknak pedig bármi más is jó lenne.

2013. jún. 17. 18:27
 4/15 A kérdező kommentje:
Ti melyiket használjátok?
2013. jún. 17. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Én gf-et adok de legközelebb ilyet fogok majd én is venni.


Nézd meg a gf 600 etetési mutatóját az kb megfelel ennek.

2013. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én ezt adom: [link]

ebben nincs zselatin se.

2013. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha lovas körökben jártas vagy akkor ajánlom, hogy nézz körül a lovas cuccok közt is, én az USA-ból kaptam olyan készítményt amit a kutyák is kaphatnak, igaz nem zöldkagyló, de izületekre komplex készítmény és talán 15e Ft-ra jött ki 3évi adag egy 50kg-os kutyának...

A kérdésre válaszolva meg persze, nyugodtan mehet nekik az is amit linkeltél meg azon kívül a porc plusz-t használják sokan még.

2013. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6-os amit te küldtél lentebb írták, hogy van benne zselatin, de lehet hogy elnéztem. Szerintem akkor azt választom, amit linkeltem :) Az az USA dolog meg biztos nem rossz csak lovaknak is gyártanak kismillió félét. Meg nem akarom egész életen át adni neki csak most amíg még kölyök.
2013. jún. 17. 19:23
 9/15 A kérdező kommentje:
Miket lehet túladagolni egy kölyöknél?
2013. jún. 17. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Én most ezt adom neki, ebben magasabb a glükozaminoglikán, mint a S.Bernhardosban :)

Az 50 kg-os bullmacimnak napi 1 elég belőle :)

[link]

2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!