Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete-fehér lány border...

Fekete-fehér lány border collie-nak milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
vmilyen szép és különleges név legyen, ami jól is hangzik
2013. jún. 19. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Leokádia
2013. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lola,Lara
2013. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Trixi,Aida,Bodza,stb...

Már ne is haragudj,de ha a saját kutyád nevének kitalálása is fárasztó számodra,akkor mennyire kell neked az a kutya?Én tíz éve várok a kutyámra,jövőre végre meglesz,addigra különböző oldalakról már összegyűjtöttem az,,álomneveket"-amik szépek és lehetőleg nem tucatnevek,magyarán hogy utánajártam,meglehetősen ritkák.Most mi lehet,ajánlunk olyat,ami egy rakat másik kutyának van,meg nem is tetszik,stb...Érted.Egyébként törzskönyvi névből is ki lehet indulni,meg te látod,ismered a kutyádat,személyiségéhez illőt csak te tudsz választani,mert nekünk itt fogalmunk nincs,milyen,hogy néz i,mit szeret,van-e valami különleges ismertetőjele,stb.

2013. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

A másik az h miből gondolja itt bárki aki nevet vadászik a kutyájának h ha nekem van "raktáron" egy-két különleges kutyanevem (ami valószínűsíthetően tetszik) akkor azokat ellövöm egy idegennek, aki épp lusta h gondolkodjon, keresgéljen stb.


Btw:

[link]

2013. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő:

Gratulálok az agyi szintedhez!


Második kommentelő:

Köszönöm szépen a hasznos és normális választ! Ez a kettő tényleg jó név!:))


Harmadik kommentelő:

Már megbocsáss, de ez az oldal, azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel és válaszoljanak rá. Ha problémád van akkor nem kell válaszolni és nem kell olyanokat állítani, amiről fogalmad sincs. Én nagyon akarom ezt a kutyát és nem fárasztó a nevének a kitalálása, csak egy különleges nevet akarok neki találni. Ja és képzeld már egy csomót keresgéltem nevek után, rengeteg oldalon megnéztem már a neveket. Meglepő mi?

Csak azért kérdeztem itt meg, mert az összes név, amit eddig találtam az olyan hétköznapi és minden második kutyának az a neve. És én különleges és ritka nevet keresek neki. Szerinted azok a nevek, amik fennt vannak a különböző oldalakon különlegesek és ritkák? Szerintem nem. És pont azért nem, mert mindenki onnan választ nevet.


Utolsó kommentelő:

Miért gondolod, hogy épp lusta az, aki itt keres nevet a kutyájának? Arra nem is gondolsz, hogy lehet, hogy éppen nem talált különleges nevet, mert azok a nevek, amik a különböző oldalon vannak nem különlegesek, mert minden kutyának onnan választanak nevet. Úgyhogy nem kell lövöldöznöd a nevekkel, de akkor ne is kommentelj!


És kérek mindenkit, hogy aki nem tud normális választ adni, vagy nem akar, mert félti a saját különleges neveit az ne írjon! És ne írjatok olyat, amit nem is tudtok először kérdezzétek meg, mert én már egy csomót keresgéltem!

2013. jún. 20. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézted volna azt az oldalt amit linkeltem akkor rájöttél volna h nem pár tucat név van ott fenn.... Mindenesetre hajrá ;o)
2013. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "jól hangzik" dolog mindenkinél máshogy van. Nekem például tetszik az Ashley név, de nem biztos, hogy neked is.

De javaslom a Lady, Lucky, Lexi, Lina, Jessy, Mona, Chrissy neveket. :) Ezek jutottak eszembe. A kutyus megvan már? :)

2013. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!