Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a huskykról?

Mi a véleményetek a huskykról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Intelligens, játékos, gyönyörű.

Nekem is az van, és csak jókat mondhatok róla.

Nem szökik, nem pusztít, és bárhol, bármikor elengedhetem, mert teljesen behívható.

2013. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt a kérdést is te tetted fel, ha nem akkor tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4451289-szibe..

2013. jún. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, akiket én ismerek: kedvesek, játékosak, nagy mozgásigényűek, szökősek, jól taníthatók.
2013. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Külsőre nagyon gyönyörű kutya, de én nem vállalnám be.. Nem bírnék a nagy mozgásigényével, meg a tömött dús bundájával.. :) Ha ilyen fajtát szeretnél, gondold meg kétszer :)
2013. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nem a házőrzők gyöngye az biztos!!!

Nekünk volt de nem szerettem.le lehet fújjolni,pontozni is.

Egy barátunk adta nekünk már felnőtt volt mert megharapta a gyereküket.

Nálunk csak pusztìtott,nekiment a mi kutyánknak,szökött...

Ugatni igye nem ugat,cdak vinnyog meg.vonyìt és a bundája ha elkezd hullani mintha havazna az udvaron tehát soha többet huskyt....

2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó tökéletesen példázza azt hogy kinek nem szabad huskyt tartani, mert akkor így jár.

Se az első se a második gazda nem értett hozzájuk, nem tudták hogy ezek milyen kutyák, és ennek eredménye lett ami lett.

2013. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sippara ***** válasza:
Megfelelő gazda mellett (aki bírja a makacsságukat, öntörvényűségüket, a vedlési időszakokat, a mozgásigényüket és nem utolsó sorban az eszüket) csodálatos kutyák. Ha a gazdinál nem stimmel valami, akkor viszont rémálom :)
2013. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem én döntöttem arról hogy nálunk legyen,nem akarták elaltatni de az utolsó legalább belátja milyen lehet egy husky.


Biztos hogy csináltak vele valamit hogy embert és kutyát is támadott és semmi örömet nem okozott nekünk én ezt felvállalom!

2013. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bár azért rendes tőled ez és le a kalappal.
2013. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jóóó nagy adag türelem, tolerancia, humorérzék szükségeltetik hozzájuk. Elég kevés embernek ajánlanám, de ha valaki meg tudja nevelni, csodálatos kutyát kap. Elképesztő eszük van, és annyira vidámak:)
2013. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!