Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Bischon Havanese...

Van egy Bischon Havanese kiskutyám,6 hónapos. És nem vmi szép a szőre, hiába fésülöm neki sokszor. Ki mit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindig gond volt a szőrével, vagy mostanában változott?

Mivel eteted?

2013. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
1 hónapja kaptam. Pedigree Junior táppal etetem. De lehet az lesz a gond h mikor megkaptam, többször megfürdettem mert piszkos lett a szabadban?
2013. jún. 20. 23:19
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy tenyésztőtől van???A pedigree minden,csak nem minőségi táp!!Valamint a havanesenek nem való dörzs kefe.Nézz körül itt: www.groomstuff.hu Nem olcsóak a termékeik,de garantált a hatás.(a Bien Carados kennel tulajdonosáé) Nemhiszem,hogy a fürdetéstől van.Ha attól lenne,akkor a show kutyák többségének már nem lenne szőre.:D
2013. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy hónap rövid idő ahhoz, hogy egy hibát ki lehessen javítani. Etesd jó minőségű kajával és várjál türelmesen, hogy a kaja váltás hatása meglátszódjon. Lehet, ez csak télen lesz.
2013. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

jézusom,jó hogy rossz a szőre szerencsétlennek,sz.rral eteted!!!



Pro Plan,Acana ezeket ajánlom!


a mi havanese-ünk Pro plan-t kapott kiskorábban gyönyörű szőre van :)


bár már nem tápozunk,hanem BARF-ozunk :)

2013. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!