Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a 13 éves kutyámnak emlődag...

Bratilla kérdése:

Ha a 13 éves kutyámnak emlődaganata van, akkor mit lehet csinálni? Mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Az állatorvos csak annyit mondot, hogy nem érdemes megműteni, meg már elég idős is. De így mi lesz a kutyussal? Már öreg, nehezen mozog, rosszul hall, stb.. de ugye nem fog meghalni?
2013. jún. 20. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy az esély rá.
2013. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De kb. mennyi ideje lehet még hátra? És mit lehet csinálni?
2013. jún. 20. 17:37
 3/14 anonim válasza:
A mienk meg halt.Kifekelyesedett neki,fajdalmai voltak,n evett,nemivott,nem csinalt semmit csak fekudt.El altattuk.Csak azert ne szenvedtesd a kutyat mert te szereted ha veled van!!!Sz@r dplog de ez van!
2013. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neki még nem fekélyesedett ki. Azt majd valahogy kenegetni fogjuk neki. Devalamit csak lehet csinálni, nem? Ha nem fekélyesedik ki, akkor van esélye?
2013. jún. 20. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs esélye sajnos, mert a daganat áttétesedik. Az én kutyám is így pusztult el.:‘( Jobb, ha elaltatjátok.
2013. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha rosszindulatú a daganat akkor úgy mint az embereknél tovább terjedhet a szervezetben és pokoli fájdalmat okoz.Ha nagyon szenved akkor inkább könnyítsétek meg az elmenetelét.Tudom ,hogy nem kellemes ilyet hallani,de egy 13 éves kutya nagyon szép kort élt meg.
2013. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos. Nem is bírnám, ha szenvedne. Azt még esetleg enm tudja valaki, hogy mennyi ideje lehet hátra?
2013. jún. 20. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez megmondhatatlan,sok mindentől függ.
2013. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De mitől függ? Kerti kutya amúgy, de ha rendszeresen elviszem sétálni, meg egészséges táplálékot kap, szeretjük, az lelassíthatja a folyamatot? Ugye a nyáron még nem lesz baja?
2013. jún. 20. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim második kutyája: ivaros szuka, kis testű, 14-15 éves (utcáról befogadott). Nem vitték időben kezelni, már az összes melle tele van, nehezen tud menni, nem sok mindent csinál, nagyon mogorva. Most várnak, de neki is már csak altatás lesz a sorsa.

Az előző kutyájuk is ivaros szuka volt, szintén emlődaganat vitte el.

Mondtam nekik, ha lesz még kutyájuk és nem ivartalanítanak, többet nem megyek látogatni.

2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!