Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi változik a kutyánál az...

Mi változik a kutyánál az első fialás után?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltatok első fialás után?

Komolyabb lett vagy agresszívabb vagy milyen? Ilyenekre lennék kíváncsi:)


2013. jún. 20. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A rohadásnak szaporitasz te is?
2013. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy kani keverék tacskóm van nem hiszem h. azzal nagy szaporításra lennék képes:D Csak érdekel...
2013. jún. 20. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

És ellik,nem pedig fial...


Fogadd gratulációm.

2013. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értelmes dolgot nem tudnál mondani ha már ennyire pofázhatnékod van? Ezt kérdeztem nem akkor meg minek írsz ide ha nem adsz választ!
2013. jún. 20. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Mégis mi változna?
2013. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Változik. a szuka érettebb lesz, mint testileg mint agyilag.
2013. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már amelyik.Én ismertem nem egyet,amelyik sokkal nehezebben kezelhető lett.

Előre nem lehet megjósolni,mert egyedfüggő.

De hogy jót nem tesz neki egy vemhesség és ellés,az biztos.Akár éveket elvehet az életéből.

2013. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Kösz a 0%-ot ! Az ilyen kommentekből mindig azt veszem le, hogy a tenyésztők állatkinzók. (utolsóra vonatkozott)
2013. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tesz jót neki a vemhesség?! Ez olyan mintha azt mondanád h. egy kutyát nem szabadna soha tenyészteni szaporítani mert rossz kutya lesz belőle. És van különbség egy harci kutya egy szoba kutya vagy egy pásztor kutya között? Mármint arra értem h. a harci kutyák azért persze csak akaratosabb jószágok mint egy kis szobakutya (szerintem). Szóval ők nem lesznek agresszívabbak tőle?
2013. jún. 21. 08:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy harci kutya.

És teljesen egyedfüggő a dolog.Azaz NEM FAJTA.Tehát a kérdésed tárgytalan.


És akit annyira támadtok sem azt mondta,hogy a tenyésztés állatkínzás,mert nem az.De a tenyésztők ÉRTENEK a szaporodásbiológiához és minden olyan feltételt megadnak mind a szukának mind a kölyköknek,amitől erősek és egészségesek lesznek.

Gondolok itt főleg az anyakutyánál már önmagában a fedeztetés előtt a gondos előkészítésre.Felkészül minden tekintetben,hogy a szuka biztonsággal kihordja a kölyköket.Megfelelő táppal,vitaminokkal eléri azt a kondíciót,amivel a lehető legkisebbre csökkenti a megterhelést.Na meg persze nem évente 2x elleti a szukáját.

Ezek mind pénzbe és időbe kerülnek,még egy mezei parasztgyerek,aki összerak csak találomra 2 kutyát,az nem tesz ilyen gondos lépéseket.

Tehát annak a szukája sokkal jobban le lesz strapálva,aminek a következménye lehet,hogy évekkel rövidül meg az élete.


:)

2013. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!