Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos/hetes kortól...

Hány hónapos/hetes kortól érdemes elkezdeni az alapgyakorlatokat tanítani a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Most lesz 10 hetes a shih-tzu és szeretném neki az alapdolgokat megtanítani,aztán ha úgy látom talán még többet is.A klikkert pontosan hogy kell használni?Vagy annyira nem is lényeges?

2013. jún. 21. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Már most elkezdheted ül, fekszik, nem szabad, engedd, pacsi. Nekem 13 hetes és ezeket már tudja szóval bátran elkezdheted.
2013. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lényeges főleg kölyök korban nagyon jó. Nekem a két kutya ég és föld tanításban azért mert az egyiket egészen kicsinek klikkeltük :D


Nyugodtan elkezdheted már, annyi hogy ne túl sokat 1-2-3 perces tanulások legyenek csak de az lehet napi 2-3szor is. Érdemes etetés előtt gyakorolni vele és a tanulás végén megkapja a kajáját jackpotnak.


Azt hogy hogy kell használni meg nem itt fogjuk leírni.. mivel több könyv is foglalkozik vele. Magyarul a Vámosi Nagy Nóra Klikk című könyvét ajánlom, nagyon jól le van írva benne minden.

2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -Evetke- ***** válasza:
Alapgyakikat minél hamarabb. Egyik étkezésnél száraz tápot adtam a kutyának egyesével egy-egy trükkért. De legyél nagyon türelmes. Mi klikker nélkül gyakorlunk.
2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!