Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeretném? Mit tegyek?

Nem szeretném? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megyünk Török országba és a kutyám oda lesz adva a szomszédnak. Nem nagyon szeretném, mert nem igazán kedvelem a szomszédot.Anyám szerint jó lesz neki ott. Nem szeretném mert alig kötődik hozzám a kutyám/mindent megteszek pedig/.

Mit tegyek? Kutya panzión gondolkodtam...



2013. jún. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
a szomszéd jobb megoldás,a kutyapanziósok minden hájjal megkent tolvaj lókötök
2013. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy jó kutyapanzió nem olcsó.Viszont ha a szüleid,vagy te,hajlandó vagy kifizetni,sokkal jobb lehet,mint a szomszéd.


Egy jó kutyapanzióban szakértők vannak,sok mozgás és jó napirend.Nem utolsó sorban több kutyával foglalkoznak,így kutya társasága is lesz a tieteknek.

Én a dogmopolite kutyapanziót ajánlom.Ha csak pár napról van szó,akkor nem olyan vészes.

Én inkább adnám oda,mint a szomszédnak.


Ja és ne haragudj,nem bírom ki: Törökország,egybe írjuk.

2013. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^

*Törökországba- elnézést

2013. jún. 21. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy léteznek kutyaszitterek, akik vagy maguknál vállalják a kutyust azokra a napokra, vagy kimennek a lakásodra és elviszik napi 2x sétálni és megetetik. Én is vállalok ilyesmit, de ebben az a nehéz, hogy olyan ember kell, aki közel lakik hozzád.
2013. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!