Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztők tényleg felkötik...

A tenyésztők tényleg felkötik a kutya hasát mikor szoptatnak?

Figyelt kérdés
Hallotam egy olyat h. egy staffi, pi bull, dán dog vagy hasonló feszes hassal rendelkező kutyáknál felkötik a kutya hasát h. ne nyúljon meg a bőr... Ezt mégis h. lehet elképzelni vagy igaz-e létezik-e ilyen?
2013. jún. 22. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről.
2013. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még erről:O
2013. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csinálják némelyek. ha befejeződött a szoptatás, sokáig szoptatott a kutya,többször ellett, megereszkedve maradhatnak az emlők. Ezért hidegvizes szorító kötést tekernek a teste köré.Évtizedekkel ezelőtt a snauzeremmel csináltam ezt. Plusz még mellette futtattam is.
2013. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én még nem hallottam ilyenről és szerintem egy normális tenyésztőnek eszébe se jut ilyesmi!
2013. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 15:18

Ugyan miért?

2013. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha viszik kiállításra szerintem érthető miért. Biztos jobban mutat úgy még ha természetes dologról is van szó.
2013. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális dolog. Ráadásul az 5-6 hetes kölykök már kergetik az anyjukat, ha cumizni akarnak, és az ilyenkor már elég fájdalmas az anyakutyának. Nem nyulnak meg az emlők, állott vizes borogatást kell alá tenni, és hamarabb elapad a tej is. Hamarabb regenerálódik a szuka szervezete.
2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azért egy ellés után főleg ha 6-7 kölyök jön világra azok tudnak ám dolgokat művelni a csecsbimbókkal... Volt egy ismerősömnek egy boxerja és megfialt nem vettek ki alóla kölyköt 8 kiskutya lett belőle... (nem voltak otthon egy hétig és úgy csinálta fel egy staffi aki meg járt etetni nem nézte h. a kutya tüzel) de azután a boxer hasa olyan volt mint egy "rongy" lógott libegett össze vissza. Ezért kérdeztem erről mert hallottam róla és elképzelésem se volt arról h. mégis hogy csinálják:D
2013. jún. 23. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy az sem, hogy a szuka milyen kondiban van. Egy tenyésztésre szánt kutyát ki kell nevelni. Ugy táplálni, mozgatni. Ha szépen felépitett izomzata van, feszesek a kötőszövetei, akkor gyakorlatilag minden segitség nélkül visszahuzódnak az emlői. Felkötni akkor csak arra az időre érdemes, amikor ismét futtatva, mozgatva van a kutya.
2013. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veina ***** válasza:
Addog szoktam felkötni a kutyám hasát régen míg a kölykök teljesen le nem váltak az annyukról és szilárd al keztek táplákozni. Elég volt, hogy 5 napig felkötve legyen azt utánna levettem és széprn vissza húzodott magától igaz a mozgatás segít de nem eszetlenül ;)
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!