Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat akarok ami szelíd jó házőrzőnek és még nem ölt embert.
2013. jún. 23. 06:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és közepes méretű
2013. jún. 23. 06:53
 2/16 anonim válasza:
0%
Husky
2013. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Menhelyről szármozó kutyát hozzál el. Keverék kutyus a legjobb házörző, és nem kell állandóan orvoshoz vinni.

Menj ki többször a kinézett kutyushoz, legalább 3-4 szer, hogy valamennyire összeszokjatok, mielőtt elhozod. Hálás kutyánál nincs is jobb! :)

2013. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 23. 09:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy segítség lenne ha menhelyről néznél blökit!

Picit többet kell velük foglalkozni,de megfogják hálálni!

nem értem az embereket hogy miért dobják ki a kutyákat,vagy inkább az ilyen minek vesz....

2013. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keresőbe üsd be, hogy ingyen elvihető kutya, és a lakhelyedet. Találni fogsz kutyákat, igaz keverékeket, de nincs is jobb náluk! :)
2013. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 23. 09:46
 8/16 anonim válasza:

Rodéziai Ridgeback, Burbul, Thai Ridgeback.

Nekem Rodéziai van és nagyon megvagyok elégedve vele.

Remélem tudtam segíteni!

2013. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 23. 12:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is keverék párti vagyok. Nekünk tacskó keverékünk van(bár nem menhelyről hoztuk)kölyökkora óta velünk van. Most 3 hónapos,imádnivaló. Házörzőnek nagyon beválik,mármint hogy nagyon jól jelez,igaz hogy senki sem rémülne meg egy ilyen kis tacskótól.De ha valaki a kapun belűl jönne,mondjuk éjszaka,akkor talán megpróbálna neki menni.Szerintem olyan keveréket vegyél ami két közepes termetű kutyából jön össze,és akkor nem érhet nagy meglepetés. Sok sikert!

2013. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!