Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap este viszem kan kutyáma...

Holnap este viszem kan kutyámat ivartalanítani! Mikor adhatok neki utóljára enni, mert a doki sajnos elfelejtette mondani? Utána mennyi idő a lábadozás? (kis testű kutya). Ilyen esős hideg időbe levihetem majd a műtét utáni napokban sétálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Szegény kis kutyus... Miért kell ezt tenni vele? :O
2009. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Az első kérdésre nem tudom a választ; a többi kérdésedet pedig az állatorvostól kérdezd meg!
2009. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző nap éjféltől nem ehet semmit sem!

Nekem a macskámat ivartalanították,úgy sajnáltam,meg is sirattam,aztán nem sokra rá elütötte 1autó :o(

2009. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsőnek:inkább legyen sok kiskutya amit az én kutyám csinált és a másik gazdi majd engem fog hibáztatni. Na erre nekem nincs szükségem.Ivartalanítva is jó élete lehet mellettem (nem bántani akarom a kutyámat).Nagyon szeretem őt!
2009. okt. 13. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
És láttad te már hogy néz ki egy ivartalanítás? Nem hiszem..
2009. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Enni: előző nap vacsi, utána semmi.

Lábadozás: kb: 10 nap (ha nem nyalogatja)

Séta: igen leviheted (esetleg ha nagyon alacsony tehetsz rá olyan ruhácskát ami a hasát védi de nem fontos) annyit sétáljatok csak amig elvégzi a dolgát ill. amig láthatóan jól érzi magát (de ne túl sokat). Még egy megjegyzés a sétánál ne legyen rajta a gallér és lehetőleg egyedül sétáljatok, ne a barátokkal (árgus szemmel figyeld a kutyát, hogy ne nyalogassa a sebet).

2009. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Na! Először is az első egy hülye! Szerintem nincs is kutyája, de ha van, akkor se ért semmit a kutyatartáshoz!

A kérdésre visszatérve: 12 órával előtte még kaphat enni. Vagy előző este, vagy aznap kora reggel, mivel este viszed. 10 napig rajta lesz a gallér, utána kiszedik a varratokat.Ennyi kb. a lábadozási idő. De 2. 3. nap, már szinte semmi baja nem lesz. Én most csináltattam meg a tacsimnak.

2009. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Én az elsővel értek egyet, bár ha valaki lusta vigyázni a kutyájára annak még mindig jobb ha így dönt. Ez tény.
2009. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

Hülye, aki mondja...

Magad is ivartalaníthatnád, biztos neked is jó életed lenne a kutyád mellett...

Várom a további lepontozást a kedves állatkínzóktól...

2009. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
72%

Utolsó te egy baro*m vagy.

Ma még vacsizhat, de holnap már ne kapjon enni.

Egyébként ha nem piszkálja a sebet a gallér se kell. Holnap utánra már teljesen jól lesz és nem fognak neki hiányozni a golyói.

2009. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!