Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap este viszem kan kutyáma...

Holnap este viszem kan kutyámat ivartalanítani! Mikor adhatok neki utóljára enni, mert a doki sajnos elfelejtette mondani? Utána mennyi idő a lábadozás? (kis testű kutya). Ilyen esős hideg időbe levihetem majd a műtét utáni napokban sétálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem tisztáznunk kell az állatkínzás fogalmát. Nem az az állatkínzás, ha egy kutyát ivartalaníttatsz, mert úgysem akarsz tenyészteni vele, és így nyugisabb és hosszabb lesz az élete. Hanem az, ha az ilyen okosak mint te ész nélkül szaporítják a kutyájukat, hogy milyen aranyosak a kölykök, meg hasonló okok miatt, és aztán rásózzák a kiskutyákat mindenféle jöttmentre, aztán azok a szerencsétlenek jó esetben egy menhelyen kötnek ki, rosszabb esetben az út szélén vagy egy tóban. Ja, és a hozzászólásaid alapján szerintem még húsz sem vagy, úgyhogy befejeztem a vitát, és remélem ma tanultál valamit a kutyatartásról.
2009. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Az állatkínzás fogalma szubjektív szerintem, nekem az ivartalanítás is állatkínzás és az agyonelletés is. De nincs igazad, nincs vagy ez vagy az. Ivaros kutyát is lehet normálisan tartani.

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2009. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Lehet itt lehülyézni, lebarmozni, ez csak az értelmi szinteteket mutatja. És utána osztjátok az észt :) Ez vicces.

Ki mondta, hogy egy normális kutyát nem lehet csak úgy tartani, ha ész nélkül szaporítom? :O Na mindegy, te úgyis befejezted a vitát, mert nem tudsz mit felhozni az állatkínzás mellett.

2009. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: :D :D :D

Nem annak vagyok a híve, hogy minden kutyát ivartalaníttatni kell. Csak nem kell leszólni azt, aki ivartalaníttatja kutyot.

2009. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!