Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy honlapon olvastam hogy a...

Doresz9 kérdése:

Egy honlapon olvastam hogy a kutyákat ajánlatos 3 havonta férekteleniteni akkor is ha nincs semmi baja a kutyámnak? Meg az ilyen tabletták minden féreg ellen hatásosak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy az ilyen tablettákat állatorvos tanácsa nélkül is lehet adagolni szóval úgy értem hogy mondjuk dobozára rá van-e írva vagy az állatpatikában elmondják h mekkora kutyának mennyi db-ot kell adni? Csak értelmes válaszokat várok és előre is köszönöm.
2013. jún. 23. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:

nos, az én kutyámnak akár van láthatóan baja -ami azért már bőven rossz- akár nincs, 3 havonta féregtelenítve van. ha az orvosok azt mondanák hetente lehetne akkor hetente lenne féregtelenítve az is tuti. vele élek, szeretném az ilyen kellemetlenségeket elkerülni.


és igen otthon is adagolhatod, tehát nem kell az orvossal beadatni.


és nem, sajnos nem mindegyik ellen hatásos. pl. a bőrféreg ellen nem és még van egy pár.

2013. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsánat:


igen, pl. az állatpatikában elmondják. de nagyon fontos hogy tudd a kutyád pontos tömegét.

2013. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában 10 kg-onként kell egy tabletta.Tehát ha 5 kg a kutya-fél tabletta,ha 10 kg akkor 1 tabletta,ha 30 kg akkor 3 tabletta kell.
2013. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget.
2013. jún. 23. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!