Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelent valamit, hogy egy...

Jelent valamit, hogy egy kutya a cipőmet pisilte/jelölte meg?

Figyelt kérdés

Esténként kiszoktuk vinni a kutyánkat "bandázni", ez azt jelenti hogy 10-15 kutya játszik együtt egy mezőn, addig a gazdik beszélgetnek. És beszélgetés közeben történt, de mire észrevettem addigra befejezte.

Így viccesnek tűnik, de pipa voltam nagyon.


2009. okt. 13. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyum akkor pisilte le a lábam, mikor leálltam beszélgetni vkivel és ő nem tudott menni közben ide-oda (póráz) és ezzel tervezte jelezni h akkor nem lesz jó vége :D de a te esetedben, hogy szabadon játszhat, gyanítom nem ez lehetett.
2009. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
37%
Azt jelenti hogy idióta vagy :)
2009. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt is jelentheti, hogy nem vagy elég gyors... :D:D


Egyébként engem is pisilt már le kutya. Nem volt nálam kaja és úgy gondolta így majd felismer... (francia bulldog, de azért szeretem csak mostmár gyorsan arrébb lépek ha túl közel jön).

2009. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam idiótának, mert feltettem egy kérdést...
2009. okt. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!