Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kiskutyának lehet e...

8 hetes kiskutyának lehet e adni majpastétomot és tojást?

Figyelt kérdés
Kisutya etetés
2013. jún. 24. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
adni lehet de nem ez a legmegfelelőbb tápláék neki. Mármint a pástétom. A tojással nincs baj, de a mellé is kell sok mindent adni.
2013. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Természetesen adunk neki mast is enni.

Csak szeretnénk, h valtozatos legyen az étrendje és ne mindig ugyan azt egye... :)

2013. jún. 24. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:

8 hetes kiskutyának egy nagyon jó minőségű puppy száraz táp kell.

Vagy ha van hozzá türelmed és értesz is hozzá,akkor a BARF módszerrel főzhetsz neki te.De ez szaktudást igényel.


A száraz táppal jobban jársz még.

Jó minőségű legyen(Brit,Brit Care,Orijen,Acana,Taste of The Wild,Azp,Real Nature)


Ezek a jó minőségű tápok...

2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a BARF lényege az hogy pont nem kell főzni :) Ha csak valami keigeészítőt akarsz akkor vehetsz neki szívet, májat zuzát. húst stb az olcsóbb és jobb is mint a pástétom :)
2013. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom,ne haragudj,a BARF nem főzős dolog,de én mindig ezzel kapcsolom össze.:)


A kutyának nem kell változatos étrend.

Ő kutya nem ember.Jó minőségű kaja kell neki.

2013. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Erről a BARF módszerről meg nem is hallottam. :/ Pedigree és Darling Junior tápot is adok neki, de azokat nem szereti. Hogyan késztsem el neki ???

Ezeket szoktam neki enni adni: főt répa, főtt krumpli, pépesen, bele csirke melle húsa, vagy konzervos Junior tép. Griz, joghurt haztartas kekszel, szalámi, leves.

2013. jún. 24. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A pedigree és darling,chappi és egyéb ilyenek, egy kalap sz@rt sem érnek.Nagyon sok mesterséges hozzáadott anyag van benne.


A fentebb felsorolt tápok a legjobbak és nagyon fontos,hogy ne variáld a tápokat,mert kikészül a gyomra.


A BARF étrendnek van egy szép leíráse sok helyen,simán ki tudod guglizni.

Én nem etetek BARF-fal,de ha jól tudom húsra épül az egész.Kiegészítve gyümölccsel és zöldséggel mindezt nyersen.

2013. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ezek szerint én már 30 éve BARF-al etetek, csak akkor ez a név még nem létezett.:))
2013. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tojást mindenképp főzd meg neki, akár vizben, akár mint tojás rántotta, ne tegyél hozzá semmi adalék anyagot (só, bors, vegeta, stb..). Ne nyersen add neki oda, mert nagy eséllyel kifogja hányni mivel még kicsi. Pastétomot is adhatsz neki, de ezeket mind kis mennyiségben és jutalom falatként. És neh pedigreevel etesd, mert az tényleg nagyon gagyi táp. Vannak sokkal jobb tápot, nem túl drágáért, pl a sima brit, az egy közép kategoriás táp és szerintem kevesebbet is kell adni belőle a kutyának mint a pedigrééből. Pedigrééből max jutifalatot vegyél neki, vagy azt a fogtisztótót, dentastic v hogy hívják, bár ezek sem a legjobbak, de kis mennyiségben nem árt a kutyának.
2013. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!