Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiherültetjük a kan staffor...

Zsolt81 kérdése:

Ha kiherültetjük a kan staffordunkat, miben változik meg?

Figyelt kérdés
Megnől a termete,nyugodtabb lesz?stb....
2013. jún. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hónaposan ivartalaníttatam a boxer kanomat, nem lett magasabb mint a standard száp izmos kutyus. Szerintem max nyugodtabb lesz, bár eddig ezt sem tapasztaltam.
2013. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idő után lenyugszik, talán nem lesz domináns utána, és úgy tudom nem jelölget annyit. Ja és a tüzelő szukák se őrjítik meg tavasszal.
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A dominancia nem változik. Ha előtte domináns volt, utána is az marad.

A mi kutyánk játékosabb lett, mintha a második gyerek korát élné. De emellett jobban őrzi a portát. És a tüzelő szukák abszolút nem "gerjesztik" be. Ja és jobban figyel ránk. Az tuti, hogy a következő kanunk is ivartalanítva lesz.

2013. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
Cak annyiban, hogy ha kiürülnek belőle a hormonok-kb 6-8 hét-, akkor kicsit nyugisabb lesz: talán nem szökdös el a tüzelő szukák után. Semmi más nem változik.Ha domináns volt előtte,az is marad, legfeljebb visszafogottabban,hiszen az "tanult" magatartás. A mienk ugyan olyan mozgékony, játékos, mint előtte. De valóban nyugisabb lett egy kicsit. Arra viszont figyelni kell, hogy tartsa a súlyát, hajlamosabb lesz a hízásra.
2013. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen.Ö még kölyök nagyon,de miest lehet ivartalanitjuk.Cumival nevelgettük őket tápszeren mert sajnos az anjuk infarktust kaptt 5 nappal az ellés után
2013. jún. 27. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!