Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legyen kutyám, vagy ne?

Legyen kutyám, vagy ne?

Figyelt kérdés
Szerintetek legyen kutyám?
2013. jún. 27. 12:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Néha azt gondolom, hogy miért nem én haltam meg.
2013. jún. 27. 15:24
 22/30 A kérdező kommentje:
Rettegtem, hogy el fogom rontani ha mellém kerül egy új kutya és most ti is ezt mondjátok...
2013. jún. 27. 15:25
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen kutyád. Ilyen lelkületű embernek pszichológushoz kéne járnia, és ezt nem rosszindulatból írom. Költsd a kutyára szánt pénzt arra, és ha rendbe jöttél, akkor jöhet a kutyus is. De addig semmiképp.

És mielőtt valaki belekötne: tudom, hogy egy kutya nagyon jó terápiás célra is, de a betegnek akarnia kell a kutyát, és törődést mutatnia, nem gyakorikérdéseken sajnáltatnia magát.

2013. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Most ez vagy kamu kérdés. Vagy nem itt kéne kérdezősködnöd, hanem sürgősen felkeresni egy pszichológust.
2013. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
azóta vagyok ilyen mióta nincs kutyám.
2013. jún. 27. 17:04
 26/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kamu a kérdés.

Ha azóta vagy ilyen mióta nincs kutyád, akkor mégis mi a krédés? Előbb meg még azt írtad, hogy azt a kutyát sem akartad. És akkor igazodjon el rajtad az ember. Vannak barátaid? Pszichológushoz jársz?

2013. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
azt a kutyát azért nem akartam, mert nem terveztem. Találtam és megszerettem, neveltem. Ennyi.
2013. jún. 27. 17:24
 28/30 A kérdező kommentje:
Viszont akkor jó falkavezér voltam, legalábbis a családból kizárólag rám hallgatott a kutya.
2013. jún. 27. 17:30
 29/30 anonim ***** válasza:

ez az írásmód nekem baromira ismerős, de ne legyen igazam..


ha ennyire váltakozó az érzelmed egy új kutyával kapcs. akkor inkább ne vegyél magadhoz egy új kutyát.

2013. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Pedig az előző se volt tervbe véve. Ez is ugyan olyan, mintha nem tervezném.

Az ismerőseim biztatnak ez ügyben.

Pusztán csak arról volt szó, hogy mivel a kutya elvesztése nagy fájdalmat okozott, az a félelmem támadt, hogy valamit nagyon el fogok rontani az új kis kutyával.

Ellenben lehetséges, hogy az önmagamba vetett kétely irracionális, ugyanis kutyám halála óta más kutyákkal is volt dolgom, mely kutyákkal pedig rendesen bántam, szépen vezettem a kutyákat pórázon, sőt feloldódtam mellettük.

2013. jún. 27. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!