Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keszthely és környéke! Melyik...

Keszthely és környéke! Melyik állatorvost ajánljátok?

Figyelt kérdés
Friss kutyatulajdonos vagyok és még nincs tapasztalatom egyik orvossal kapcsolatban sem, de szeretném, ha a kutyusom a lehető legjobb kezekbe kerülne.

2013. jún. 27. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Keszthelyen Nemes állatorvoshoz járunk.Nagyon jó állatorvos. A rendelője a Bem József utca 33-ban van.:-)
2013. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsánat ,hogy belekérdezek...Én Keszthely környékén lakom.A helyi állatorvos egy b...om.Olyan lehet,hogy mi is odavigyük a kutyust?
2013. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi akadálya. Én is ismerek olyat, aki innen Keszthelyről Nagykanizsára szokta vinni a kutyáját... Most voltunk először Nemes doktornőnél, őt nyugodt szívvel ajánlom most már én is. Róla még tényleg nem hallottam rosszat. Szívvel-lélekkel végzi a munkáját és a kutyusom is nagyon megkedvelte :-) Igaz, csak egy oltást kapott, de észre sem vette, olyan ügyesen beadta az orvos.
2013. júl. 2. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!