Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanál egy...

Milyen kutyát ajánlanál egy beagle mellé? Miért? Kan vagy szuka?

Figyelt kérdés
Szuka beagle-m van, egy éves, ivartalanított. Családi házban lakunk, szeretnénk mellé egy másik kutyát.
2009. okt. 14. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
én meg egy beaglet hoztam az enyém mellé.
2009. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Beagle-t nem szeretnék:)
2009. okt. 14. 16:56
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát ilyen kutya mellé már mindegy xD (bocs, nem szeretem a beagle-ket. :S) Szóval az, hogy kan vagy szuka, majdnem mindegy ha a másik ivartalanítva van, esetleg hogy jobban tudd kezelni akkor szuka, de ez nem általános. De a fajtát nézve adhatnál több információt. Nem mindegy, hogy a csivava vagy az ír farkas illik hozzád, mert az alapján amit leírtál akár ezt a kettőt is lehetne ajánlani. :D
2009. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is egy másik beagle hoztam mellé,mert így mindketten lenyugodtak,és nagyon jól elvannak.Sokkal könnyebb kezelni is őket ha ketten vannak:)
2009. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, olyan kutyát szeretnék ami nem agresszív, szereti a gyerekeket, és nem baj neki, ha a beagle-m kergeti. Nincs elképzelésem, de olyat szeretnék mindenképpen, hogy a két kutya lefárassza egymást. Nagy területe van, tehát egy német dog is elférne.
2009. okt. 14. 17:04
 6/21 A kérdező kommentje:
És persze télen-nyáron kint lenne, tehát a szobakutyák nem jöhetnek szóba.
2009. okt. 14. 17:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én golden retrievert vagy labradort ajánlok beagle mellé vagy valamilyen vizslát.
2009. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

komondor :)?


jól kijön a kétfajta!

Házőrzés: a beagle jelez, a komondor támad.

A beagle lenyugszik a komondor mellett, de ha a komondornak olyan kedve van akkor eljátszik vele.

Nekem beaglem és komondorom van, és nagyon jól kijönnek.

2009. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Vizsla nem rossz:) Harci kutyát semmiképp se vegyek, ugye?


[link]


ilyen a kutyum..csak nem harrier..:)

2009. okt. 14. 17:29
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

szia! én a labradort ajánlom! vagy a feketét, vagy a golden retrivert:D nekem is iylen van, ez már a második, az első végigkísérte a gyerekkorom , 2 lve halr meg 13,5 lvesen :(

Ez a fajta a legnyugodtabb és legaranyosabb. Nagyon szereti a gyerekeket és soha nem harapja meg a gazdáját. Hihetetlen ez a fajta. Kicsinbek a kutya táljában lógtunk, és a kiskutyáit simogattuk, ő meg csak boldogan csóválta a farkát. Soha nem harapott meg minket, pedig kicsinek jól meghúztam a farkátXD csak jelzett, hogy mikor kell abbahagyni. ha nagyon meghúzzák a fülét, vagy valahol, ahol nagyon fáj neki, akkor csak megfogja az ember kezét ( nem harapott, csak a szájával kicsit megfogta a kezünk, mégegyszer megemlítem, hogy nem a fogait használta és nem hagyott nyomot a kezünkön és nem is fájt, csak jelzett) nagyon szereti a társaságot, irtó nyugodt és családcentrikus kutyus, én ezt ajánlom!

2009. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!