Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni kutyaajtót?

Hol tudok venni kutyaajtót?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami külső ajtóra való, de nem 30.000.-ba kerül... Áruház, ahol meg is tudnám nézni? MErt a neten találtam, de azt ugye nem látom... Előre is köszönöm :)
2009. okt. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fressnapf, pár ezer forint
2009. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, attól függ, hogy mekkora kell, azért egy közepes szerintem legalább 10-15 ezer.
2009. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Német juhász... :D és hatalmas lesz... most 4 hónapos, és 18-19 kg:D:D
2009. okt. 15. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a bejárati ajtóra szerelnéd, akkor szerintem érdemes a legjobbat venni, különben egyrészt fűtheted az udvart, ami hosszú távon drágább, másrészt csak az nem megy be rajta, aki nem akar (betörő, szomszéd macska, stb.). Tehát olyat lenne érdemes venni, ami hőszgetelt és csak a kutyád nyakában lógó biléta rádiójelére nyílik, tehát mást nem enged be. Ez viszont biztosan nem harmincezer.
2009. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!