Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyus hasán?

Mi lehet ez a kutyus hasán?

Figyelt kérdés
kiskutyámon 2 napja vettem észre, hogy a hasán van 1 kutyaorr nagyságú dudor, ez mi lehet esetleg sérv? Eddig nem volt ott neki! Dokinak szóltam kedden kijön és megnézi, de ngayon félek, hogy valami komoly baja van szegénynek:( Amúgy a kutyus szuka.

2013. jún. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kiskutyád van?

Régebben, a palotapincsijeinken láttam ilyen dudort (akkor azt mondták, hogy csak a feneküket tartva emeljük fel őket, úgy elkerülhető), de nem okozott különösebb problémát, idővel elmúlt a dudor. Én arra szavaznék, hogy nincs komoly baja, és remélem az orvos is ezt erősíti majd meg.

2013. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keverék, roti jellegű.
2013. jún. 30. 10:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy nincs nagy baja nagyon a szívemhez nőtt. Esetleg az lehet, hogy a sérve jött ki? Arra nem is merek gondolni,hogy esetleg daganatos:(
2013. jún. 30. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is volt. Először még kicsi. Látta több doki, azt mondták zsírcsomó és ha hirtelen megnő, akkor vigyem vissza. Úgy is lett, hirtelen, kb. egy fél év alatt teniszlabda nagyságúra nőtt, elvittem a dokihoz, aki megműtötte és kiderült, hogy rosszindulatú daganat. Azt mondta, hogy az utolsó pillanatban vittem a kutyát. Szóval ne vicceld el, szedesd le mindenképp!!
2013. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem köldöksérv,nekem voltak németjuhász kiskutyáim,5 kiskutyából 2- nek volt sérve.(2 hónaposak voltak kb.) Doki szerint túl voltak etetve (hát mitagadás elég kövérek voltak,lógott a pocijuk a földig), fogyókúráztattuk őket egy idő után teljesen eltünt. Vidd el dokihoz.
2013. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat eszik tényleg. Akkor mostantól kicsivel kevesebbet adok neki. Meg nagyon mohó amint kaját lát, ami ízlik neki egyből benyeli
2013. jún. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!