Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutyát milyen idős kor...

Egy kiskutyát milyen idős kor felett, es milyen oltások utan lehet társaságba illetve utcára vinni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha minden oltást megvársz és utána 1-2 hetet vársz, de ha állatorvost emgkérdezed mekkora a vertőzésveszély a környéken ő megmondja. Sőt azt is hogy kb mikor viheted ki.
2013. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk szerint a második oltás után már lehet. Na de ugye minden orvos másképp olt. Valaki két parvo, két kombi, míg más egy parvo, három kombi...


Mi vittük már 8 hetesen sétálni, és a tenyésztőnél is sétált már, ő is azt mondta, hogy nem kell ezt annyira túlaggódni. Egyébként arra kell figyelni, hogy kutyákkal ne találkozzon, olyan helyre ne vidd, ahol sok kutya jár, kakit, pisit ne szimatoljon.

2013. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb "túlaggódni", mint később szenvedni látni. A gyerekem egészségével sem játszanék, akkor az övével miért. Inkább az oltások beadása és a védelem kialakulása után vidd az utcára.
2013. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Na jójó, de az se jó, mikor egy-két orvos azt mondja, hogy 6 hónapos koráig ne vidd sehova. Plusz egy panelkutyát szerintem főleg jobb kivinni, mert a szobatisztaságot is könnyebben megtanulja úgy .

2013. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!