Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják, hogy ivartalaní...

Miért mondják, hogy ivartalanított kan vagy szuka? Mikor az már semleges nemű.

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért ha neked daganatod lesz a heréidben és ki kell operálni onéttól nem vagy férfi? Vagy egy nőnek méhnyakrák miatt utolsó esélye hogy kiveszik akkor onnantól nem nő?

Nincs olyan hogy semleges nemű,csak buta emberek.

2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát azért szerintem nem egészen!

A pisiló-berendezésükön semmiféle átalakítás nem történt, csak a szaporodást célzó berendezések lettek eltávolítva.


Ha egy nőnek kiveszik a petefészkét, vagy egy férfinek a golyóit, attól még megmaradnak nőnek és férfinak, és nem mondjuk rájuk, hogy semleges neműek.

2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Külső nemi jelleg.... Biológia óra 6. osztály ;)
2013. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Semleges nem legfeljebb németórán létezik ... de nem biologiából.
2013. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Előttem írtak szempontjából biológiailag is lényeges. Meg például a fiú kutyák, ahogy észrevettem elevenebbek, nem olyan bújósak, mint a lányok. Azt is észrevettem, hogy az állatok úgy általában az ellenkező nemhez "vonzódnak". (IDÉZŐJELBE).

Pl.: Kakasunk csak minket lányokat csipkedett a család fiútagjait nem. Kecskénk, lány, az meg inkább a fiúkat fogadja el gazdájaként, mint pl engem vagy a párom anyját nem. A kankutyánk egyértelműen csajpárti.

Galamb nőstény volt, hímpárti. Csajokat megkergette, ha olyanja volt.

Remélem kielégítő választ sikerült adnom.

Nos ilyen dolgokért lényeges, hogy egy kutya/macska milyen nemű.

2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Már bocs, de most jó nagy hülyeséget kérdeztél :D
2013. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes megközelítés :)

Ahogy már előttem is leírták: ha a nőnek a méhét,vagy egy férfinak a heréit eltávolítják, attól még megmarad nőnek, vagy férfinak :)

Mikor a kutyát ivartalanítják, csak azt a szervet távolítják el, ami a nemi hormonokért felel.

És igen, a pisilő-berendezés változatlanul megmarad, tehát lehet különbséget tenni kan,és szuka között :)

2013. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!