Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutya...

Az ivartalanított kan kutya vizelete is kiégeti a füvet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kiégeti!
2013. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ugyanolyan vizelet, mint a többi, kiégeti hamar a füvet.
2013. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert mit gondoltál a spermium égeti ki a füvet?:D
2013. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha az én kérdésem hülyeség, akkor a Te válaszod sem különb.

Senki nem beszélt spermiumról. Én a hormonok miatt kérdeztem, amik amúgy egy ivaros kannál jelen vannak. Ja és nem az összes vizeletről beszélek, mert a szukáké nem égeti ki.

2013. júl. 3. 22:57
 5/13 anonim ***** válasza:

A szukáé is kiégetheti mert a biológiájukból adódóan nitritet választanak ki, evvel úgymond túltrágyázzák a földet. Én megnézném azt a tesztoszteron hormont ami kiégeti a füvet. De könyörgöm csak annyit kellett volna bepötyögnek a gugliba hogy kutya-vizelet-fű-kiéget és egy tonna oldalt kihozott volna ahol le van írva miért van ez, mielőtt te szólsz be nekem úgy hogy lövésed sincs a dologról. Csak megsúgom akármilyen vizelet képes kiégetni a füvet még az emberé is csak más arányban.

Nyilván több ember kell hozzá mint kutya, de az emberé is képes rá, próbáld ki hogy huzamosabb ideig kijársz a kertbe egy helyre.

2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De, ha pl. egy ember levizel egy tuját, annak már az is elég. A fűnek kicsit több idő kell, de ha következetesen ugyanoda vizelsz, előbb-utóbb, az is kiég a pisidtől. A fűnek teljesen mindegy, hogy egy kutya ivartalanítva van-e.
2013. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha ennyire botránkoztató, hogy én ilyen kérdést föltettem, akkor ne válaszolj, lapozz tovább! Ennyi!
2013. júl. 5. 08:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg nálunk a szuka vizelete nem égeti ki a füvet. Amióta van a kan kutya, csak és kizárólag azóta van kiégve a fű. Ja és ha a gyerek pisil a kertbe, az sem égeti ki.
2013. júl. 5. 08:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb meghagyunk boldog tudatlanságban.
2013. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Te meg ha legközelebb felteszel egy kérdést akkor ne hülyézd le azt aki neked helyes választ ad, anélkül hogy bármi lövésed lenne a témáról. Mert ha egyszer nem tudod a választ, akkor mégis milyen alapon szólod le a másikat?

Aki nem mellesleg az igazat mondja.


Mit nem lehet azon megérteni hogy bármilyen pisi kitudja égetni a füvet? Mások az arányok de a végeredmény ugyanaz.

A kannál ez talán azért jön ki jobban mert több nitritet bocsát ki esetleg méreténél fogva, és célzottan mindig ugyanoda. Míg a szukák általában véletlenszerű helyre csinálják.

Meg ne hasonlítsd már össze egy felnőtt kankutya vizeletét egy gyerek emberével.

Mert a gyerek mindig kimegy megjelölni a bokrát amikor pisilni kell?


Érted már? Marhaságokat mondasz és te szólsz be.

2013. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!