Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet kapni egy...

Mennyiért lehet kapni egy dalmata kiskutyát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel elég ritka, eléggé drága... Magyarországon szerencsére csak minőségi tenyésztők vannak. Amúgy elég szomorú, hogy ez az első kérdésed... Ha a tenyésztőnél is ez az első, akkor nem is fog neked kiskutyát adni, olyan gazdik nem kellenek, akik még a kutyájukra is sajnálják a pénzt. Viszont ha szaporítótól veszel olcsón, szinte biztos, hogy egy beteg, süket (ez náluk gyakori) kutyát fogsz kapni, és többszörösen megifzeted az állatorvosi költségek miatt, mintha egy tenyésztőtől vennél kutyát aki elkéri a minőségért az árat. Tudod te mennyi pénz felnevelni egy kiskutyát? Sok szerencsét!
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D honnan tudod, hogy hanyadik kérdése ez? gondolom, már utánanézett a fajtának és nem itt kezd el kérdezgetni ilyeneket, hogy hány lába van, milyen a jelleme, mivel ilyen fajtát akar és kész. ha meg drága, akkor lehet, hogy gyűjt még rá. "tudod te mennyibe kerül..?" blablabla. miért kell ilyen kioktató hülyeségekkel letámadni az embert. azt kérdezte, mennyibe kerül, nem azt, hogy UGYE OLCSÓ??
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszoló tök hülye vagy már bocsánat, de második válaszoló jól megmondtad a magadét neki és köszönöm a választ bár nem jutottam sokra, de én nem sajnálok egy kutyára pénzt, mert van egy kutyám aki már többször beteg lett és nem ezreseket fizettem érte hanem többet!Bármennyibe is kerül egy kiskutya nem érdekel az ára!

Jaa és szerintem nem kerül sok költségbe egy kiskutya felnevelése!De amúgy van neked kutyád?? Mert ha nincs szeritem ne is vegyél, ha meg van sajnálom szegényt, hogy olyan gazdája van neki!!

2013. júl. 2. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az attól füg hogyan szeretnéd felnevelni a kiskutyát. Ha megkapja a megfelelő oltásokat, jó minőségű eledelt, esetleg kiegészítőket elhiheted nem lesz kevés. Az én kutyám most 13 hónapos, hát nem volt kevés amit idáig rá költöttünk.
2013. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi utolsó kommentelő:)
2013. júl. 3. 20:38
 6/7 anonim válasza:
5000-35.000 darabja
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó :DD
2013. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!