Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kis...

Hogy tanítsam meg a kis staffordomat, hogy ne menjen a nagy kutya közelébe?

Figyelt kérdés
Van egy másik ebem is, és nem igazán kedveli a kicsit. Ma nekiment a staffordnak! 7 hetes a kicsi.
2013. júl. 3. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Miért van nálad 7 hetesen a kutya?
2013. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tyler913 ***** válasza:
52%
Szerintem ne akard erre tanítani. A nagyok nem bántják a kicsiket, a kölyökkutya védettséget élvez,szóval lehet,hogy odakap neki,lemorogja,de komolyan nem hiszem,hogy bántaná. Hacsak nem idegbeteg a nagyobbik kutya.
2013. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
mióta van nálad egyébként?
2013. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyi az ismereted a kutyatartásról, nem kellett volna még egy kutya.

Komolyan úgy gondolod, a kölyköt távol fogod tudni tartani a másik kutyától? netán útvonalat jelölsz ki neki, merre mozoghat? Neked kell beleszólni, ha a nagy kutya nem megfelelően bánik a kicsivel. persze, tudnod kellene, mi az a pont, ahol már bele kellene szólnod.

2013. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

milyen fajta a másik kutya?


amúgy az általában más kutyákkal nem kijövő felnőtt kutyák sem bántják a kölyök kutyákat!!

tapasztalatból mondom,mert mi is hoztunk egy kölyköt az idős kutyánk mellé,nem jön ki a többi kutyával ,de már így kaptuk sajnos,féltünk az elején,de az első pár napba kerülte a kicsit,semmi érdeklődést nem mutatott a kicsi íránt,aztán amikor besokalt,mert a kicsi nyúzta akkor morgot,volt hogy oda kapott(a kicsi nem is nyüszögöt)szóval gondoltuk csak helyre rakta!


szóval akkor a nagyobbik kutya tényleg idegbeteg!

mert a kutyák természetüknél fogva nem bántják a kölyök kutyákat mivel nincs se fiú se lány szaga így nincs miért megtámadni..


egy 7 hetes kutyát pedig nem taníthatsz ilyenre ,nagyon kicsi ahhoz hogy az felfogja,a kölykök ösztönösen vonzódnak és igénylik másik kutya társaságát szóval ezt megtiltani nem fogod..

2013. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az új törvény szerint csak 2 hónaposan lehet a kölyköket odaadni, korábban 6 hét volt, módosították 8-ra
2013. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én hoztam el az utolsó kölyköt! A többit még hamarabb választották el a szülőktől!


Tegnap került hozzám a kicsi!


A nagy kutya keverék (fogalmam sincs milyen)


A kis kutya mindig a nagy felé tart, ott van körülötte. A nagy besokallt és nekiugrott ma. Közbeléptem, azóta nem volt még gond.

Egyébként lehet hogy idegbeteg, mert egy pár évvel ezelőtt az unokaöcsém locsolta vízipisztollyal. Azóta ha vizet viszek neki már morog.

2013. júl. 3. 15:09
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik az idősebb kutya a legalapvetőbb törődést sem kapta meg. Vajon a kicsinek milyen sorsa lesz?

És most nem arra gondolok, hogy nem adtatok neki enni meg inni, de nem foglalkoztatok vele, különben nem morogna rátok egy kis víz miatt.

A kölyöknek semmiképp nem tudod megtanítani, hogy ne menjen oda a nagyhoz. Ha a naggyal nem lehet bírni, akkor el kell őket különíteni, de akkor jó eséllyel többé sosem lehet őket összeengedni.

2013. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
most hogy vannak? a kiskutyának van már oltása?
2013. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, a nagy kutyával nem lett foglalkozva, én még kisgyerek voltam, nem tudtam nevelni, szüleim meg nem foglalkoztak vele, láncra került és ennyi.


A kicsinek jobb sorsa lesz, csinálok neki egy ketrecet, házat, viszem sétálni, futni!


Most már összeszoktak! A kicsi nem akar enni, meg nagyon visszahúzódó, félénk.


Azt mondta akitől vettem, hogy féregtelenítették, két hét múlva kell oltani veszettség ellen.

2013. júl. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!