Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám még mindig nincs...

Vera25 kérdése:

A kutyám még mindig nincs regisztrálva, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a kutya már 2 éve chippelve van,természetesen a regisztrácios dijat is fizettem.Nem régiben jöttem rá,hogy nincs regisztrálva,most kb. 1 honapja megint kifizettem a regisztracios dijat,most sincs regisztralva.Felhaborito,ha nincs chip megbuntetnek,de megsem regisztraljak a kutyat,ezt hol kell jelenti?Köszönöm a segitseget

2013. júl. 3. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bemész az állatorvoshoz, akinek kifizetted a reg dijat, és közlöd vele, hogy márpedig innen nem mész el addig amig ezt meg nem teszi. Állj a sarkadra, és ne hivatkozzon arra, hogy sok a dolga, mert kb. annyi időbe sem telik amig egy kutyát megvizsgál.
2013. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sose értettem, nekem is hónapokig kellett rágni az állatorvos fülét, mire beregisztrálta a chipet.

Odamész, és az asztalra csapsz.

2013. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni,hogy bevan-e regisztrálva?
2013. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: meg kell nézni. www.petvetdata.hu
2013. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg az egyik kutyámra azt írja, hogy nincs oltva és a legutolsó oltása az első kölyökkori oltás. Pedig ugyanaz az állatorvos oltja, mint a másik kutyát, de ezek szerint már 4 alkalommal is elfelejtette lejelenteni.
2013. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orvosok többsége nem jegyzi be az oltásokat. Nekik elég, ha regisztrálták a chipet. Pedig elvből azonnal beírnia kellene a petveten az oltást.
2013. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az orvosok többsége csak a pénzt kéri el, regisztrálni meg elfelejti. Mi is így jártunk. De mivel amúgy is orvost akartunk váltani (ez volt az utolsó csepp a pohárba), így nem vontam kérdőre, hanem elmentünk egy másikhoz, aki szintén díj ellenében regisztrálta, ott előttünk. Másnap megnéztem és benne is voltak a rendszerben. Szóval vagy kérdőre vonod, hogy miért nem regisztrálta, vagy keresel egy másik orvost. Egyébként szerintem a kamaránál lehet jelenteni.
2013. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, most egy ideig ingyenes a regisztrálás.
2013. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már kifizettem,hónapokkal ezelőtt a reg.dijat.
2013. júl. 4. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!