Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok a kiskutyáknak...

Hol tudok a kiskutyáknak féreghajtót venni?

Figyelt kérdés
Patikában vagy csak állatorvosnál? Azt tudom, hogy pasztát kell adni nekik, még csak 2 hetesek. És azt hogyan adjam nekik be? Az első oltást mikor kellene megkapniuk?
2009. okt. 16. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Modjuk talán próbáld meg egy állatorosnál elsőnek...
2009. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Állatorvosnál vehetsz féreghajtót és felvilágosít az oltásokról is.
2009. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm. De csak ott lehet? Ez volt a kérdésem.?
2009. okt. 16. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen pici kutyusokat mindenképpen tanácsos megmutatni az állatorvosnak, ő átnézi és megmondja, ha valamelyiknek valami más baja is lenne (reméljük, hogy nincs) és ad féreghajtót, vagy megmondja, melyiket vedd az állatpatikában. Elmagyarázza /vagy épp megmutatja/ azt is, hogy hogyan add be nekik.

Az első oltásuk majd csak 6 hetesen lesz aktuális, addig is féreghajtás két hetente.

2009. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem csak az a baj, hogy nem az én kutyáim. Párom szüleinél van a kutya. Valahogyan valószínű bemászott a kerítésen egy másik éshát lettek a kutyusok. Ők nem foglalkoznak így velük, engem meg zavar. 9en vannak a kutyusok. Nekem nincsen arra pénzem hogy meg időm hogy ide oda vigyem őket, de azért mégis szeretnék valamennyit segíteni. Ezért kérdezem tőletek...
2009. okt. 16. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A féreghajtó ára nem túl vészes,ha így a szíveden viseled a sorsukat akkor találj nekik gazdát 6-hetes korukra akkor már kb el is lehet választani az anyjától őket,és oltassák be az új gazik. Az oltások elég húzósak. Főleg ennyi kutyánál.
2009. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj be egy állatpatikába, ott szívesen elmondják neked, hogy mit kell tudni a féreghajtóról, ajánlanak egyet, és el is mondják, hogyan és mennyit adj be nekik. Velem nagyon rendesek voltak, amikor először, cicák miatt mentem be. :) Aztán amíg voltak cicák, csak hozzájuk jártam, nem mentem másik állatpatikába. :)
2009. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azt énis tudom, ezért azt semmiképpen nem tudnám nekik beadatni. De a féreghajtást énis meg tudom csinálni azt szívesem megveszem nekik. Gazdit azt keresünk nekik, hírdetést is teszek fel róluk j.héten, még most nyílt ki a szemük. Azt hiszem állatpatikában utánanézek hátha van vény nélkül kapható féreghajtó legalább azt kapják meg. És így is 12 volt csak sajnos 3 elpusztult szülésnél ill. utána.
2009. okt. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!