Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy idősebb 2-3...

Hogyan lehet egy idősebb 2-3 éves kan kutyának megtanítani az engedelmességet, hogy mindig minden esetben hallgasson a vezényszavakra?

Figyelt kérdés
illetve hogy ne akarjon szökni ?
2013. júl. 3. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg nem bántásból írom, de ha ez ide pár mondatban leírható lenne, akkor nem nyitnának kutyaiskolákat több hetes tanfolyamokkal. Szerintem keress fel egyet, vagy egy kiképzőt, addig is olvass utána a falkavezérségnek, hogy valami fogalmad legyen róla. Szökés ellen pedig szökésbiztos kerítés, sok mozgatás, séta.
2013. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2-3 éves nem idős.Én egy öt éves teljesen neveletlen kant vettem magamhoz,eltelt fél év és már a városi forgalomban is póráz nélkül sétálunk.

A kulcsszó a következetesség és a falkavezérség. Olvass utána, mert tényleg nem lehet leírni ide.

2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
Vidd a hozzátok legközelebb eső kutyasuliba. Ott te is és a kutya is együtt tanultok.
2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!