Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkie kutyát lehet az...

A yorkie kutyát lehet az udvaron tartani vagy muszáj a házba?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 13:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És? Próbálkozz velük, foglalkozz velük. Ha nem szoktatok velük rendszeresen foglalkozni csak kint vannak az udvaron és az összes emberi kontaktus az annyi, hogy megkapják a kaját akkor ne is várd, hogy foglalkozzanak az emberrel, meg játszanak veled. Amúgy a 3. kutya is ugyan ilyen lenne ha így tartjátok őket. Sőt! A 4. az 5. és a 100. is. A kutya olyan amilyennek neveled.
2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
de szüleim mindig nagy kutyát hoznak pedig én kiskutyát akartam és játszani vele, hogy később is játékos legyen.
2013. júl. 5. 23:42
 23/29 anonim ***** válasza:

De basszus, a kutya akkor lesz játékos, ha játszol vele, független attól, hány éves... Ahogy a kölyök kutyussal elkezdenél játszani, úgy kezdj el a naggyal is, mibe fogadjunk h ő is játékos lesz?? Próbáld ki nem veszthetsz semmit:)

Amúgy hozzám is került már felnőtt kutya, a kergetőzés a mi játékunk:) Amint megismert és elkezdett bízni bennem, játszani is megtanult. A bizalom a lényeg, és hgoy kötődjön hozzád, és akkor elengedi magát, önfeledt játékos lesz:)

2013. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
már pár éve meg van ez a kutya én nagyon lusta :D
2013. júl. 6. 00:23
 25/29 anonim válasza:
Tavasszal és nyáron napközben lehet kint de éjszakára mindenképp bent tartandó.
2013. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

ha nem is labdázni,de pl trükköt tanítani tudnál neki arra minden kutya alkalmas :)


botot,sípolós játékot egyebet dobtál el nekik?


amúgy ha csak kivannak bazilinkázva a kertbe és nulla foglalkozás,ne is várd el tőlük,hogy játékosak legyenek..attól mert te kistestűt akartál simán lehetett volna a nagyokkal is foglalkozni már amikor hozzátok kerültek..


Nekem is Bichon Frise-m van 1,5 éves volt amikor hozzám került,nem volt játékos,mert kiskorában nem játszottak vele.

Igy elkezdtem trükkökre megtanitani és azt is megtanítottam trükkbe,ha eldobok vmit hozza vissza :D


Amúgy abszolút nem lehet kint tartani egy bichon-t se másmilyen kistestűt ahogy azt már leírták..alkalmatlanok a kinti tartásra!!

ebbe jobb ha beletörödsz és elfogadod!

2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. júl. 9. 17:27
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez baromság én is olyan tenyésztőtől vettem aki kint tartotta és ennél szebb yorkit még életemben nem láttam attól is függ mihez szokott hozzá
2013. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az nem tenyésztő volt, hanem szaporító! Remélem tudod a különbséget! YORKI NEM ALKALMAS KINT TARTÁSRA!!! SZOBAKUTYA!!!!!!
2013. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!