Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 eves kutyam es...

Van egy 5 eves kutyam es kivancsi lennek milyen testorkutyanak. Hogyan kell ravenni hogy tamadjon? Persze mar van elokeszitve a megfelelo ruha is csak kivancsi lennek .

Figyelt kérdés
szo sincs arrol hogy valakire rauszitanam csak kivancsi vagyok :)))
2013. júl. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szakképzett oktató nélkül ezzel ne kísérletezz!

Vmit elszúrsz aztán majd téged támad meg vagy vmelyik családtagot!


otthon egyedül ezt felejtsd el!

2013. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okkk csak kivancsi lettem volna milyen :)
2013. júl. 4. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


Vidd el kutyasuliba Őrző-védőre,persze engedelmességit le kell rakni előtte,de ez természetes hiszen fontos,hogy bármikor letud állítani a kutyát!


Nem tudom milyen fajta a kutyád,de általában a kutyák valós helyzetben megvédik a gazdájukat :)

2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írják,ezt hónapokig tanulják,szakképzett oktatókkal...

Otthon próbálkozni nem éri meg.


Plusz legelőször engedelmességi vizsgát kell tennie,amíg az nincs addig felejtős bármiféle ÖV tanfolyam.

2013. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
apja hannoveri véreb anyja nemtudom mi 50-55cm magas 22-28kg kan.elvinnem csak nincs a kozelben :) alapokat tud ul,marad stb.stb. csak elegge makacs es neha nemakar jonni a behivom.
2013. júl. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!