Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyafajta? A...

Csak Kicsi H kérdése:

Melyik a jobb kutyafajta? A Boxer v. a Puli?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új kiskutyát,és nem tudom,hogy melyik inkább gyerekbarát?:Ha lehet,személyes tapasztalatokat is szeretném,ha írnátok.

2013. júl. 6. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz a kérdéseinkre, nem írsz magadról még egy-két dolgot, akkor nem tudunk többet segíteni:)
2013. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csak a puliról tudok írni. Nekünk csak puli kutyáink voltak kiskoromban. Amelyik velünk nőtt fel az rettentő okos volt. Télen szánkózott velünk. Kihúzta nekünk a szánkót a dombra persze üresen. Város szélén lakunk így közel vannak a rétek az erdők. Mindig eljött velünk sétálni és sosem kellett rá póráz jött velünk. DE rokonunknak egy nagyon kicsi udvarban volt puli kutyájuk. Alig foglalkoztak vele a gyerekek nem játszottak vele. Lényegében naphosszat egyedül volt az udvaron. Benne előjött a csipkelőlés a gyerekek felé amit én addig el se tudtam volna képzelni a fajtáról. Nagyon kell neki a társaság mert a miénk is egyedüli kutya volt pár hónapig. Sajnos van amikor nem tudunk foglalkozni vele és hajmeresztő hülyeségeket kitalált magának. De most már keten vannak és ha nem érünk rá akkor egymással játszanak. Az biztos hogy társaság és mozgás kell neki de szerintem az összes kutyának.
2013. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj ki egy menhelyre és nézz szét ott is. Nagyon sok kutyus vár szerető gazdira! Amúgy én egy pulit ajánlanék. :)
2013. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!