Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szulinap unneples?

Kutya szulinap unneples?

Figyelt kérdés
Ki hogyan szokta a kutyaja szuletesnapjat "unnepelni"?
2013. júl. 7. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Torta(muffin, puding)gyertya, vmi kis ajandek(csipogos jatek, pluss jatek,vmilyen kutya jatek) :)

nalunk csaladtag :)

2013. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tortát csináltam a mostani szülinapjára :)

Ill. nyakörvet kapott (na jó, ezt inkább én :D) és egy új játékot.

Így nézett ki a torta:

[link]


[link]

2013. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy tortaval en is meglepem a dragat.koszonom a valaszokat!:)
2013. júl. 7. 08:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk aznap a kedvenc kajája van (főtt csirke-rizs) plusz kedvenc játéka a lufikat kidurrantgatni, ezért szétszórok neki egy párat, ő meg nagy boldogan nekiesik :) De azért nem csapunk nagy hűhót, ő úgysem tudja, hogy mizu.
2013. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kap a kedvenc jutalomfalatjából egy csomagot:)

szeretem imádom az ebem és családtag is de tortám még nekem sincs a szülinapomon :( nem hogy neki:D

2013. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És mégis miért kell a kutya szülinapját megünnepelni? Szerintetek mit fog fel belőle? Elárulom, hogy semmit és ez megint az ember saját szórakoztatására van kitalálva. Nem értelek titeket. Ha ennyire bulizni akarsz akkor menj el discoba:). A kutyának mozgásra, hatalmas sétákra van szüksége és nem erre. A szülinapra neked van szükséged.
2013. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudja, h mire van szüksége a kutyának, ez nem is kérdés. Azt pedig mindenki maga dönti el, h h szeretne a kedvében járni. Bár fel nem fogja, h neki most szülinapja van, de a finom falatoknak és az új játékoknak is örül.


Kötekedési hajlamod inkább éld ki az állatkínzóknál, ne azoknál, akik normális körülmények között, szeretetben nevelik a kutyájukat.

2013. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna, hogy meg ebbe is belekot valaki..

Szeretem a kutyamat es mindent megprobalok megtenni, hogy jol neveljem.

A jutalom falatokkal az a baj, hogy nem eszi meg hanem elassa:D

Barmi jatekot kap fel ora es semmi nincs belole.;D de termeszetesen kap ajandekot.:)

2013. júl. 7. 10:53
 9/13 anonim ***** válasza:
milyen kutya?:)
2013. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemetjuhasz:)
2013. júl. 7. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!