Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortahoz a piskotat kisuthetem...

Tortahoz a piskotat kisuthetem csutorkon? Szombaton lesz a szulinap. Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Majonezes krumplit/salatat csut.este megcsinalhatom? Ez is szombatra kell.

Koszonom!


2012. ápr. 3. 13:05
 1/4 A kérdező kommentje:
* csutortokon
2012. ápr. 3. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha megtöltöd és bevonod a tortát, akkor nem szárad ki nagyon szombatig.

A krumplisalátát én úgy csinálnám, hogy a krumplit megfőzném és hűtőbe tenném. A majonézt csak szombaton csinálnám meg és tenném rá.

2012. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megsütheted a piskótát nyugodtan. hagyd teljesen kihűlni, tegyél rá konyhai papítörlőt és ógy csomagold be alufóliába, vagy folpackba.

a krumplisalátát én is előző nap megcsinálom, de cukros-ecetes-sós kész lében áll vékonyra szelt lilahagymával együtt. így maga a krumpli is sokkal ízletesebb. másnap leszűröm, és akkor keverem össze tejfölös majonézzel.

szóval, ha ezt megcsinálod csütörtökön, pénteken befejezed, szombatra tökéletes lesz.

akár kétféle is lehet így a krumplisaláta:)

2012. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!

Igy fogom csinalni. Eddig voroshagymaba aztattam a krumplit,de most kiprobalom a lilahagymat!

2012. ápr. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!