Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj? A kutyám...

Mi lehet a baj? A kutyám teljesen megvan bolondulva.

Figyelt kérdés

Ha új ruhát veszünk, azonnal észreveszi, szagolgatja,ugrál ránk (amit egyébként nem szokott) leakarja szedni rólunk.A kesztyűről nem is beszélve...nem bírja elviselni, ha valami új van rajtunk

Mi lehet a baj ? A tiétek is csinál ilyet ? (amúgy 3 éves )


2009. okt. 17. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ha új ruhát veszünk FEL
2009. okt. 17. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kérdés:S Talán csak kiváncsi,hol vettétek,hol voltatok benne.
2009. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
le van mozgatva ? nincs elhanyagolva? ha nem akk én se tom!!
2009. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sem hallottam még. Arra tippelnék, hogy nem érzi rajta a szagotokat és fél, hogy elveszít. Lehet, hogy butaságot írtam, ha igen, valaki javítson ki.
2009. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rendesen van vele foglalkozva, nincs elhanyalolva

azért köszönöm a válaszokat

2009. okt. 17. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg vagyok győződve róla, hogy a kutyusotok csak kíváncsi. Az új ruha az új, ismeretlen, fel kell fedezni, meg kell ismerni. A kutyátok nagyon eleven és kíváncsi, ami természetes.
2009. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

13:59-essel egyetértek.

Szerintem olvasd el Jan Fennell könyvét. Én valami rangsorproblémára gyanakszom. Pánikba ejti az idegen szag, meg az új ruha és meg akar védeni tőle, az ő szemében ez veszélyes valami. Azért ugrál fel és tépi le, hogy megszabadítson a vélt veszélytől. Ha újrarendezed vele a rangsort, nem fogja a saját felelősségének érezni, hogy "megvédjen az új ruhádtól".

Lehet tévedek, de szerintem ez van. Láttam már pár furcsaságot és előbb-utóbb mindig erre lehetett a problémát visszavezetni.

2009. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értettem

nektek is köszönöm :)

2009. okt. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!