Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom előfordulhat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom előfordulhat hogy azért nem érti meg h néha szünetet akarok mert teljesen belém van bolondulva?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy ő teljesen fülig szerelmes belém és ezért nem akarja megérteni hogy kéne néha egy kis szünet? Nem hiszi el egyszerűen hogy megunnám őt. Én is szeretem őt szerelemből, kötődök, ragaszkodok hozzá, hiányzik ha elmegy, nem cserélném le senki másra, de mégsincs elöttem a rózsaszín köd úgy mint elötte. 11 hónapja vagyunk együtt. elfog majd neki múlni ez az érzés és ő is fog majd úgy gondolkodni mint én és úgy érezni?

Kicsit bosszant a dolog hogy amikor kérek tőle szünetet vagy azt mondom hnap nem akarok veled talizni (nem ilyen szavakkal) akkor megsértődik és egyből az jön, h biztos nem szeretem meg mással leszek meg stb. Hogyan ébreszthetném rá őt arra hogy nem kéne rózsaszín ködben élnie, hanem átkéne látnia rajta és felkéne fognia hogy néha szükségem van szünetre? Nem hiszem el neki h neki nincs arra szüksége. Ő azt mondja nincs. Mit tehetnék?


2008. szept. 8. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd...ez egy ilyen dolog.Az én barátom is ilyen volt az elején...(3 éve együtt vagyunk)Folyton folyvást a nyakamon volt..ami persze terhelő...megértem.El fog mulni nála is ez a rózsaszín köd idővel.Addig pedig bíztasd,hogy csak őt szereted és nem kell senki más.Mondd neki el,hogy a barátnőiddel szeretnél lenni...vagy elmenni vásárolni...vagy csak egyedűl kell lenned..mindenkinel kell magánszféra...majd idővel megérti.Csak kitartás.
2008. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez de szomorú...

Legyél belé szerelmes újra. Próbáld meg földobni a kapcsolatodat vele. Amúgy én is hasonló cipőben járok és eszméletlenül sz*r érzés amikor azt mondja a barátnőm hogy nem akar velem találkozni. Ne csináld ezt a pároddal.

2008. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!