Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hetes kan kutyám, hogy,...

11 hetes kan kutyám, hogy, hogy felemeli a lábát pisilés közben? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Kan kutyával nem találkozott,akitől elnézhette volna. Már 3.napja felemelt lábbal pisil. 3 napja csak egyszer-egyszer emelte fel,most meg már minden pisilésnél. Én ilyenről még soha se hallottam..

A másik kutyám legalább fél éves elmúlt miután felemelte a lábát.



#kutya #pisi #kan #felemelt láb
2013. júl. 7. 16:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Milyen más jele lehet?

Igazából makacs kutya (magát a faját is jellemzi a makacsság) ,de eddig (lekopogom) kezelhető.


Nemrég találkozott egy kan kutyával, és előtte teljesen megalászkodott,lehasalva ment oda hozzá. Gyerekek is jöttek ma,normálisan viselkedett velük,incselkedett,de nem morgott. Evés közben is hozzá nyúlhatok,belenyúlhatok a szájába.

2013. júl. 8. 20:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Szééép kis domináns kutya lesz, gratulálok! Láttam már ennél fiatalabbat emelt lábbal pisilni!!!!
2013. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2013. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem szerettem volna elmondani,mert csak jönnek majd az "oltások",de amúgy yorki kutya. tudtam,hogy 'alapból' nem lesz vele könnyű dolgom,de ,hogy még pluszba is domináns. És biztos,hogy az lesz majd?De ha rendesen kordában tartom akkor is?Nem bánok vele máshogy,mint a másik kutyámmal,attól,hogy pici. Most picit megrémítetettek :D
2013. júl. 9. 20:01
 15/20 anonim ***** válasza:
alomból választottad ki? nyugodj meg, ha folyamatosan résen vagy, akkor nem lesz baj!
2013. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen,de ez miért számít? Hárman voltak testvérek: két lány és ő.
2013. júl. 9. 20:32
 17/20 A kérdező kommentje:
Ma pedig már elkezdte "gyömöszölni" az egyik nagyobb plüssjátékát,levagyok döbbenve rajta.
2013. júl. 9. 21:37
 18/20 anonim ***** válasza:
kíváncsi voltam mi alapján választottad őt, de akkor ezek szerint egyértelmű volt. alomban is izgága volt amikor először találkoztál vele? Legyél nagyon következetes mindig!
2013. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igazából nem volt izgágább,mint bármelyik másik alomból lévő kutyák,jó persze volt aki aktívabb volt vagy félénkebb,de nem látszodótt rajta túlzottan az,hogy ő most másabb lenne:)


Amúgy nagyon barátkozós kutya,meg nem félénk ,hamar megszokja az új dolgokat. Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 10. 09:34
 20/20 A kérdező kommentje:

Ja és azt még elfelejtettem írni,hogy nem olyan hiperaktív kutya,odabent eljátszik,de ha például kijövünk a nagy kertbe nem szaladgál föl-le inkább keresi a társaságomat és elrágycsál valamit a lábamon.

Más kutyákkal pedig szokott játszani,de a játékait 'odaadja' más kutyáknak,vagyis engedi,hogy játszanak vele.

2013. júl. 10. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!