Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy kint voltam...

Az normális, hogy kint voltam a kutyával 15 percet, nem pisilt, bemegyünk, erre abban a pillanatban?

Figyelt kérdés

Vigyáztam barátnőm kutyájára kemény fél napot, és lesújtó volt számomra...

Kint vagyok vele a kertben 15 percet, szaglászik, rohangál, minden, bemegyünk, 1 perc se telik el, csukom be az ajtót, fordulok oda, erre gugol, és pisil...-.-'

És megitattam, kimentem vele, mert láttam, hogy mászkál, és szaglászik, megint kint vagyok vele, most 20 percnél is többet, vissza megyünk, eltelik 3 perc és 2 helyre is oda pisilt...

Komolyan ilyen egy kutyás élete?

Kölyök még, tudom, hogy nem fogja kibírni 2-3 óráig, de döbbenetes.

Azt hittem jól fog menni, hogy itatás után, biztos majd vizelnie kell, és okosan kint vagyok vele sokat, erre nem akkor kell amikor bejövünk...

Ez már csak így megy egy kutyánál?



2013. márc. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

még nem szoba tiszta.


sőt az is elképzelhető mivel nem a tied a kutya- hogy a barátnődék nem is szokták kiengedni hanem pelenkára pisiltetik

2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nincs kutyapelenkájuk, ők is kiviszik időnként
2013. márc. 17. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz nem a te dolgod lenne megtanítani, de ha még ott van a kutya akkor 2 óránként kiviszed ha kint pisil megdícséred akár jutalom falatot is adhatsz neki. Ha bent akkor csak annyi a dolgod,hogy feltakarítod. Lényegében ennyi, de nem egy-két nap alatt fogja megtanulni az is biztos.

Ja oké most látom,hogy fél napot vigyáztál rá szóval gondolom már nincs is..akkor a kérdésre válaszolva csak, igen ez normális :)

2013. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:
100%
Hát ne csodálkozz, ha 15 percre viszed ki :D Kölyök még, 15 perc alatt kb körülnéz, eszébe sem fog még jutni az ürítés, ha addig nem kellett piszkosul.
2013. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked van kutyád? Mert egy kutyának némi szagingerre is szüksége van ahhoz, hogy ürítsen. A te udvarod eleve idegen a kiskutyának. Sokkal jobban érdekelték őt az új illatok. Addig kellett volna maradnod vele, amíg nem ürít.
2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

egy kiskutya nem rögtön fogja elvégezni a dolgát..

mi mindig annyit sétáltunk vele mire egy pisit elvégzett és volt,hogy 2 óráig sétáltunk mire pisilt..aztán idővel szerencsére nem volt ilyen sok idő mire elvégezte a dolgát..de tudtuk,hogy ha csak egy kicsit vagyunk lent tuti ha felmegyünk akkor fog vmit csinálni ez így is volt és azért döntöttünk amellett,hogy addig lent maradunk amíg nem produkál vmit aztán nagy dicséret :) :)

elég hamar elég volt 30 perc kint és pisi, kaki minden volt :D

2013. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!